Dcera ve školce kouše děti

Anonymní
16.12.19 19:44

Dcera ve školce kouše děti

Ahoj holky. Já nevím, co s tou naší holkou dělat. Minulý měsíc oslavila 3 roky, od září chodí do školky. Miluje to tam, hrozně se tam každý den těší. Miluje hlavně ostatní děti. Je jedináček, v dětských centrech nikdy žádný problém. Ale. Minulý měsíc mě upozornila učitelka ve školce, že dcera někoho kousla a že se to stalo už podruhé, tak ať si s ní zkusím promluvit. Doma vedeme debatu každý den o tom co se smí a nesmí. Vysvětluju. Učitelka od té doby neřekla nic, jen že je hodná a vše v pohodě. Každý den se ptám. Jenže dnes mi psala moje švagrová- její kamarádky dcera chodí s mou dcerou do třídy. Že se jí vyptávala, jak se moje dcera chová, že její dcera každý den říká, že jí moje dcera každý den kouše. Švagrová prý napsala, že je (Moje) dcera úplně v pohodě, když je (moje) s její (švagrový) dcerou. což je pravda, nikdy žádný problém nebyl. Jenže těžko říct, co Opravdu napsala, švagrové nevěřím, je to taková ta pipina, co hraje na všechny strany, jen aby se měla o čem bavit. :roll: když se zeptám dcery, říká že nikoho nekousla. Učitelka od té doby taky nic. Nevím, jestli se zeptat zítra ve školce nebo to nechat. Samozřejmě nechci, aby dcera někomu ubližovala, stejně tak ale nechci, aby tahle maminka poukazovala na mojí dceru všude okolo natož aby se vyptávala u mě v rodině. Že jsme švagrové ví moc dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1558
16.12.19 19:52

Ja bych se domluvila s ucitelkou, jestli by je mohla vic pozorovat, ze si ta holcicka stezovala doma. Ale myslim, ze jestli si ve skolce nikdo nevsiml a holcicka rika, ze kazdy den, ze si to mozna muze i vymyslet. Urcite bych poresila ve skolce s ucitelkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
16.12.19 19:54

Moje dcera taky měla ve školce kousavý období. S učitelkou sme to řešili, ale dceři bylo okolo druhèho roku, takže na nějaký vysvětlování nebrala zřetel. Nakonec si to děti zařídily samy, párkrát přišla domů taky pokousaná, dvakrát dokonce s monoklem, ale byl klid. Přestala s tím. Určitě bych se učitelky zeptala. Klidně bych jí řekla, co se k tobě dostalo a jestli si něčeho nevšimla. Nebo ať to pohlídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
16.12.19 20:10

Syn to taky dělal. Učitelka nám tenkrát řekla, že je to u dětí tohoto věku normální (nám s manželem to tedy normální nepřišlo, hodně intenzivně jsme se to se synem snažili řešit). Ale učitelka k tomu opravdu přistupovala takto, že děti co špatně mluví to dělají (náš případ). Samozřejmě jsme se mu snažili vysvětlovat že se to nedělá, moc to nemělo vliv. Přestal to dělat až když se opravdu zlepšil v mluvení a dokázal svoji nevoli popsat slovy. Ještě k vašemu případu, myslím že svagrove dcera byla pokousana jednou, jen se k té „události“ vrací a svagrova to hrotí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13641
16.12.19 20:17

Zeptej se učitelky, nic jiného nevymyslis.
Dcera přišla už taky dvakrát „pokousana“ jednou od holčičky a jednou zrovna dnes nějaký kloucek. Jsou to děti. Normalne se s učitelkou domluv jestli se to opakuje, nebo at malou pár dní sleduje.
Kamarádky dítě taky může kecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.19 13:55

My jsme přišli na to že je to způsob komunikace. Není to jen způsob ublížení ale i projev sympatie, radosti, kdy z nějakého důvodu nedojde k běžnému projevu a jako by pretlakem emocí je zákus jak vyšitý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat