Dcera začala odmítat tátu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 15:24

Dcera začala odmítat tátu

Prosím dokáže mi tu někdo poradit co dělat? Dcera 3,5 let začala bojkotovat manžela :,( Když se jí na něco zeptá odsekne, když na ni sáhne ucukne… Vůbec s ním nechce komunikovat jen když jí řeknu ať se zeptat tatínka a to mi kolikrát řekne, že ne… Jsem ztoho nešťastná a přitom manžel je na ni tak hodný, pořád se snaží navázat kontakt a ona je na něj chladná jak led… Vždycky byla mamanek, ale posledních pár dní je to extrém. Jak z té situace ven? Je mi manžela hrozně líto :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21826
25.11.21 15:33

No a nestalo se něco mezi nimi? Většina dětí si tímhle obdobím do určité míry projde, pak zase třeba bude bojkot tebe. Ale jestli je to otázka posledních pár dní, tak bych se zamyslela, co se mohlo stát. A klidně se jí zeptala. 3,5 není tak malá, aby nepochopila otázku „proč jsi na tatínka ošklivá? Je z toho smutný“. Ať si třeba vezme na starost večerní pohádku nebo koupání a zase si k ní najde cestu, ale úplně přes nějaký odpor bych to nelámala. Taky může zafungovat, když si chlap vezme nějakou zajímavou činnost a začne jí dělat vedle dítěte (skládat puzzle, kreslit, modelínovat, stavět lego - prostě něco, co ona má ráda) a čekat, jestli se chytne 8) Ale chlap musí odhodit ješitnost no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 15:41
@unuděná píše:
No a nestalo se něco mezi nimi? Většina dětí si tímhle obdobím do určité míry projde, pak zase třeba bude bojkot tebe. Ale jestli je to otázka posledních pár dní, tak bych se zamyslela, co se mohlo stát. A klidně se jí zeptala. 3,5 není tak malá, aby nepochopila otázku „proč jsi na tatínka ošklivá? Je z toho smutný“. Ať si třeba vezme na starost večerní pohádku nebo koupání a zase si k ní najde cestu, ale úplně přes nějaký odpor bych to nelámala. Taky může zafungovat, když si chlap vezme nějakou zajímavou činnost a začne jí dělat vedle dítěte (skládat puzzle, kreslit, modelínovat, stavět lego - prostě něco, co ona má ráda) a čekat, jestli se chytne 8) Ale chlap musí odhodit ješitnost no.

On se snaží s ní pořád komunikovat, ale ona se sekla :nevim: Možná je to tím, že je marod, ale jinak se nic jiného co by se jí dotklo nestalo…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat