Reklama

Dcerce je její otec jedno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chrastitko11
Kecalka 471 příspěvků 18.09.18 23:11
Dcerce ,,jedno" její otec

Ahoj. Začínám přemýšlet o návštěvě odborníka, ale ještě zkusím toto :).
Malé budou v březnu 4 roky.. vždycky tak nějak odmítala tatínka, na takové věci jako vyzvednutí ze školky, občasné ukládání (jen když nejsem doma ) s těma se nějak smířila, ale i tak to vždy obrble. Ale, když jsem doma téměř si ho nevšímá. Když s ním má jít někam beze mě, tak je problém. Když jsem v práci a oni odpolko spolu, tak jde raději za babičkou, nebo tetou (bydlíme v jednom domě, každy zvlášť byt, přitom on by s ní šel třeba do parku, nebo kamkoliv by chtěla ). Když není manžel doma ani se nezeptá, je jí to prostě úplně jedno. Manžela to děsně mrzí a nakonec, když jsou spolu sami, tak si to prý užijí. Tak nějak přemýšlím kde je chyba.. je pravda že manžel je dost pracovně vytížený, ale co se týče jí, tak jde vše ostatní stranou. Máte někdo zkušenosti? :nevim:

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3572 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 06:11

Asi je na manželovi, aby si s dcerou vytvořil vztah. Co ona může ve čtyřech letech dělat? Malé dítě tohle bere instinktivně. Pokud je pracovně vytížený, že jo malá vidí málo a ani v tu dobu se jí nevěnuje, tak ho bere asi jako cizího. I když je to tedy trochu divné…
Ať tatínek začne nenásilně a nenuceně. Třeba ať si začne sám skládat kostky nebo hrát a nechá dcerku se připojit.

chrastitko11
Kecalka 471 příspěvků 19.09.18 07:34

@Halamka to on jako když s ní jde do pokojíčku, tak ona si s ním hraje .. ale když jí řekne třeba jdeme tam a tam, tak první co jestli jde máma a když zjistí ,že třeba nejdu, tak nechce jít i kdyby normálně chtěla .. jako je pravda , že on se jí většinou věnuje jen ten čas, když fakt je hlídání na něm .. a to ona kolikrát jde raději k té babičce nebo tetě :nevim: . Pomazlit sama od sebe se za ním nejde . Pohádku od něj přečíst nechce . :nevim: a on je zase takový , že se jí přece nebude vnucovat :zed:

kruel
Kecalka 223 příspěvků 19.09.18 08:21

A dcerka je introvert?
My to máme celkem podobné, možná ne až tak…ale začalo se to zlepšovat věkem, jinak taky s manželem nikam nechtěla, chce dodneška uspávat odemne a tak dále. Začali jsme více podnikat výlety typu že jeli jen oni dva a já byla doma a nebo jeli do obchodu a já nakonec nenastoupila do auta a oni nakupovali sami. Začala si zvykat být s ním více sama a bylo to pak už jen lepší…Pořád né uplně stoprocentně lepší ale aspoň něco. Kolega z práce to tak měl také s dcerkou a opravdu i u nich se to věkem lepšílo. Nyní má jeho dcera 11 let a ráda se přijde ještě pomazlit a s taťkou chodí k nám do práce :-) Chce to čas a vymýšlet společné aktivity mimo dosah tebe a tvé mamky, tety :kytka:

luca241
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 19.09.18 09:09
@chrastitko11 píše:
Ahoj. Začínám přemýšlet o návštěvě odborníka, ale ještě zkusím toto :).
Malé budou v březnu 4 roky.. vždycky tak nějak odmítala tatínka, na takové věci jako vyzvednutí ze školky, občasné ukládání (jen když nejsem doma ) s těma se nějak smířila, ale i tak to vždy obrble. Ale, když jsem doma téměř si ho nevšímá. Když s ním má jít někam beze mě, tak je problém. Když jsem v práci a oni odpolko spolu, tak jde raději za babičkou, nebo tetou (bydlíme v jednom domě, každy zvlášť byt, přitom on by s ní šel třeba do parku, nebo kamkoliv by chtěla ). Když není manžel doma ani se nezeptá, je jí to prostě úplně jedno. Manžela to děsně mrzí a nakonec, když jsou spolu sami, tak si to prý užijí. Tak nějak přemýšlím kde je chyba.. je pravda že manžel je dost pracovně vytížený, ale co se týče jí, tak jde vše ostatní stranou. Máte někdo zkušenosti? :nevim:

Měli jsme stejně.Manzel moc vytížený,já s dcerou pořád.Tudiz s ním strávila jen nezbytné nutnou dobu,kdy jsem nebyla k dispozici a pak nechtěla.Ted má přes 5 a tatínek je už ca rok top a z postu nejoblíbenějšiho rodiče jsem byla naprosto sesazena :mrgreen: …

chrastitko11
Kecalka 471 příspěvků 19.09.18 20:20

@luca241 :mrgreen: :mrgreen: :palec:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 20.09.18 15:10

U nás to bylo podobné, zlomilo se to kolem 6. roku ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >