Dcerce je její otec jedno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 18.09.18 23:11
Dcerce ,,jedno" její otec

Ahoj. Začínám přemýšlet o návštěvě odborníka, ale ještě zkusím toto :).
Malé budou v březnu 4 roky.. vždycky tak nějak odmítala tatínka, na takové věci jako vyzvednutí ze školky, občasné ukládání (jen když nejsem doma ) s těma se nějak smířila, ale i tak to vždy obrble. Ale, když jsem doma téměř si ho nevšímá. Když s ním má jít někam beze mě, tak je problém. Když jsem v práci a oni odpolko spolu, tak jde raději za babičkou, nebo tetou (bydlíme v jednom domě, každy zvlášť byt, přitom on by s ní šel třeba do parku, nebo kamkoliv by chtěla ). Když není manžel doma ani se nezeptá, je jí to prostě úplně jedno. Manžela to děsně mrzí a nakonec, když jsou spolu sami, tak si to prý užijí. Tak nějak přemýšlím kde je chyba.. je pravda že manžel je dost pracovně vytížený, ale co se týče jí, tak jde vše ostatní stranou. Máte někdo zkušenosti? :nevim:

Reakce:
Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 19.09.18 06:11

Asi je na manželovi, aby si s dcerou vytvořil vztah. Co ona může ve čtyřech letech dělat? Malé dítě tohle bere instinktivně. Pokud je pracovně vytížený, že jo malá vidí málo a ani v tu dobu se jí nevěnuje, tak ho bere asi jako cizího. I když je to tedy trochu divné…
Ať tatínek začne nenásilně a nenuceně. Třeba ať si začne sám skládat kostky nebo hrát a nechá dcerku se připojit.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 19.09.18 07:34

@Halamka to on jako když s ní jde do pokojíčku, tak ona si s ním hraje .. ale když jí řekne třeba jdeme tam a tam, tak první co jestli jde máma a když zjistí ,že třeba nejdu, tak nechce jít i kdyby normálně chtěla .. jako je pravda , že on se jí většinou věnuje jen ten čas, když fakt je hlídání na něm .. a to ona kolikrát jde raději k té babičce nebo tetě :nevim: . Pomazlit sama od sebe se za ním nejde . Pohádku od něj přečíst nechce . :nevim: a on je zase takový , že se jí přece nebude vnucovat :zed:

kruel
Kecalka 306 příspěvků 19.09.18 08:21

A dcerka je introvert?
My to máme celkem podobné, možná ne až tak…ale začalo se to zlepšovat věkem, jinak taky s manželem nikam nechtěla, chce dodneška uspávat odemne a tak dále. Začali jsme více podnikat výlety typu že jeli jen oni dva a já byla doma a nebo jeli do obchodu a já nakonec nenastoupila do auta a oni nakupovali sami. Začala si zvykat být s ním více sama a bylo to pak už jen lepší…Pořád né uplně stoprocentně lepší ale aspoň něco. Kolega z práce to tak měl také s dcerkou a opravdu i u nich se to věkem lepšílo. Nyní má jeho dcera 11 let a ráda se přijde ještě pomazlit a s taťkou chodí k nám do práce :-) Chce to čas a vymýšlet společné aktivity mimo dosah tebe a tvé mamky, tety :kytka:

luca241
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 19.09.18 09:09
@chrastitko11 píše:
Ahoj. Začínám přemýšlet o návštěvě odborníka, ale ještě zkusím toto :).
Malé budou v březnu 4 roky.. vždycky tak nějak odmítala tatínka, na takové věci jako vyzvednutí ze školky, občasné ukládání (jen když nejsem doma ) s těma se nějak smířila, ale i tak to vždy obrble. Ale, když jsem doma téměř si ho nevšímá. Když s ním má jít někam beze mě, tak je problém. Když jsem v práci a oni odpolko spolu, tak jde raději za babičkou, nebo tetou (bydlíme v jednom domě, každy zvlášť byt, přitom on by s ní šel třeba do parku, nebo kamkoliv by chtěla ). Když není manžel doma ani se nezeptá, je jí to prostě úplně jedno. Manžela to děsně mrzí a nakonec, když jsou spolu sami, tak si to prý užijí. Tak nějak přemýšlím kde je chyba.. je pravda že manžel je dost pracovně vytížený, ale co se týče jí, tak jde vše ostatní stranou. Máte někdo zkušenosti? :nevim:

Měli jsme stejně.Manzel moc vytížený,já s dcerou pořád.Tudiz s ním strávila jen nezbytné nutnou dobu,kdy jsem nebyla k dispozici a pak nechtěla.Ted má přes 5 a tatínek je už ca rok top a z postu nejoblíbenějšiho rodiče jsem byla naprosto sesazena :mrgreen: …

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 19.09.18 20:20
Jahru
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 20.09.18 15:10

U nás to bylo podobné, zlomilo se to kolem 6. roku ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >