Reklama

Vztekaní, když má chodit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 21:13
Vztekaní, když má chodit

Dobrý den,
Jdu si k vám pro radu.
Můj dvouletý syn ( příští měsíc) mi najednou nechce chodit venku :(
Zhruba před 3 měsíci bylo ještě vše v pořádku, ťapal venku normálně.
Teď zhruba poslední měsíc, když jdu se synem ven, nechce mi chodit. :nevim:
Stojí na místě a dělá že neví o co jde, nebo řve vzteká se a když ho chytím za ruku tak dělá že nemá nohy, válí se mi po zemi a dělá scény :zed: :pocitac:
Zkoušela jsem to i na něj formou hry, třeba že ho honím, že někam utíkáme nebo kdo bude u toho sloupu/stromu první a tak podobně.
Nic na něj nezabírá, najednou by se pořád nosil nebo vozil v kočáru a to doma nebo na zahradě litá jak drak.
Tchýně tvrdí, že prý je to normální, má jen své období a toho za chvíli přejde :think:
Netuším čím by to mohlo být :nevim:
Děkuju za rady.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6520 příspěvků 33 inzerátů 18.09.18 21:15

Tchýně má pravdu…

solip
Kecalka 450 příspěvků 18.09.18 21:16

Taky si myslím, ze je to jen období. V kočárku se vozit nechá?
Edit - už to čtu znovu a vidím, ze nechá… Tak ho voz, však v tom kocare nebude vecne ;)

veronikaherbstova
Nováček 3 příspěvky 18.09.18 21:18

@solip
Ano v kočárku se vozit nechá

Ennny
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 18.09.18 21:18

A zkoušela jsi jestli nemá malé boty? :think: Nebo někde puchýřek na nožce?Ale jinak jestli vyloucis toto tak to je prostě období, strč ho do kočárku a běž až bude chtít běhat tak ho vyndej kde je problém :nevim:

veronikaherbstova
Nováček 3 příspěvky 18.09.18 21:26

Botičky mu jsou.
Vždycky než jdeme ven tak mi v nich běhá po chodbě a na hřišti v nich taky řádí pěkně. :)
Doufám že ho to brzo přejde, ráda bych se do zimi kočárku zbavila :D
Aspoň částečně, nechci sebou brát kočárek všude, a nosit ho taky už nemůžu.

pannda
Kelišová 6520 příspěvků 33 inzerátů 18.09.18 21:42

Tak mu dej do ruky auto na provázku, co může tahat…nebo kolečko, vozík… Jinak bych ho nechala v kočáře, co už.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 18.09.18 21:43

Dvouletý syn, když máme sebou kočárek, tak taky odmítá chodit. TAk chodíme bez kočárku. A taky když jde s námi tatínek, tak nemá nožičky, tak chodíme bez tatínka :mrgreen: No, na tatínka platí jeho slzičky a vztekání, takže se postaví před tatínka a řekne hop, hop a tatínek ho vezme na krk. Jinak mě se hodně vzteká, když ho vezmu za ručičku. Chce chodit sám, jenže si to štráduje třeba doprostřed silnice, nebo opačným směrem, nebo prostě jinam, než chci já, tak ho stáhnu zpátky a je zle, takhle občas provzteká část cesty. Občas se mi prověšuje na ruce. No, zjistil, že na mě nic neplatí a musí šlapat, tak už to pomalu vzdává a vzteká se míň a míň. Někdy to tedy ještě zkusí, jestli jsem nezměkla, ale ne, já se nedám :mrgreen:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 18.09.18 21:51

Dceru jsem taky dneska šokla že nebereme do města kočárek… tak šla k autu… řˇíkám nee jdeme pěšky, no taky to bylo veselé. Ale když jsme utíkali a tak, tak to šlo. KDyž je kočárek chce se vozit. A jinak po zahradě líta jak ďas, na hřišti pohoda.

alialiali
Kecalka 174 příspěvků 18.09.18 21:57

Syn 21 měsíců poslední týden dělá úplně to samé!! Doteď jezdil na motorce bez kočáru a teď najednou nechce, věší se na mě (přitom jsme ho nikdy nenosili ) a udělá strašný hysterak a musíme ho vzit na ruce :(( jenže já jsem v 28tt takže to odmítám, tatínek mu to trpí no .. tak holt kočárek no ..tahat se s ním nebudu a ty hysteraky nějak psychicky nedávám :(( snad to přejde abysme tu chůzí ještě před porodem vic natrenovali

veronikaherbstova
Nováček 3 příspěvky 19.09.18 08:27

@PapeJ
To mě řve i když ten kočárek nemáme :?
My máme to samé, se mnou se vzteká a když jde s náma tatínek stačí aby natáhl ruce a tatínek ho vezme na ramena, ale občas mu to dělá taky :mrgreen:
Když chodí ven se mnou, stojí a trucuje nebo se vzteká. Vezmu ho za ruku a buď dělá že nemá nožičky nebo ťapá, ale pěkně u toho řve a občas se mi začne vzpírat :zed:
Tak hold sebou beru i kočárek, ale snažím se aby chodil po svých a doufám že ho to brzo přejde :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >