Dceři nerostou vlasy - 3 roky

1844
17.1.11 20:01

dceři nerostou vlasy 3 roky

ahoj holky, Natálka má tři roky za sebou a pořád máme na hlavě miminkovské chmíří. chtěla jsem se zeptat jestli v tom nejsem sama a kdy začli růst vašim holčičkám vlásky. Naty chce sponečky do vlasů ale nedrží jí to ve vlasech, děti se jí smějí kdo jí nezná a nebo se ptají jak to že ten chlapeček má náušnice. v rodině bylo pár holohlavých miminek ale vlasy jim brzy dorostly a nám nic.ptala jsem se doktorky na prohlídce a jen řekla ony dorostou. nevím jestli jí nechybí nějaké vitamíny nebo nevím už co. sní v podstatě všechno co jí dám. díky za povzbuzení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6636
17.1.11 20:03

Koukám, že to je problém Natálek :D My máme pár chlupů ještě teď (4 roky) ;-)
My jsme oba byli taky plešouni, tak to nemá ani po kom mít ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.11 20:07

Tak já tě nepotěším, páč mně osobně začaly pořádné vlasy růst až nekdy v šesti letech, do té doby jsem měla jenom chmýří. No a vlasů moc nemám ani teď… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6636
17.1.11 20:10

Tak mě taky začli růst až na ZŠ, ale od určité doby mám vlasy krásně husté, takže dohnat se to dá ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
17.1.11 20:22

ahoj,

byla jsem na tom podobně - a začly růst kolem 5-6 roku - foto v první třídě už mám miniaturní culíky. do té doby jsem měla na hlavě chmíří - matka z toho byla neštastná, furt mi patlala různý výživový olejíčky a kdovíco na hlavu a stejně nic:o)

dodnes mám hodně jemný vlasty - ale zato dost hustý:o) což dle fotek a ústního podání v mládí taky nebylo… chce to prostě vydržet:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3856
17.1.11 20:23

Že by byl problém ve jméně? Taky mám Natálku :lol: Má skoro 3,5roku, a na hlavičce delší chmýří :-) Občas se mě ptají proč ji stříhám :roll: No nejspíš to má po mně, pamatuju si že vlasy mi začaly trochu růst někdy na základce, ale na dlouhý vlasy to nebylo nikdy, bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
17.1.11 20:48

Ahoj, neteř je teda Madlenka, a taky asi do 3,5 roku měla hlavu jak tenisák a pak najednou ji narostly nádherné kudrlinky, teď (14 roků) má krásné husté dlouhé vlasy, takže vydržte ono to přijde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28796
17.1.11 21:01

Moje sestra na tom byla podobně. Ve 3 letech hlavu holou jako koleno. Naprosto zdravá. Vlasy dorostly, neboj :-) Dnes má pěknou hřívu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
17.1.11 21:03

ahojky, kamarádka to měla u dcerky taky, vyřešila to ve třech letech strojkem, to chmíří co tam malá měla, oholila strojkem a oni jí ty vlasy zhoustli a hlavně narostli…teď ve čtyrech nosí culíky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28796
17.1.11 21:03

A teď jsem si ještě uvědomila - holčička od syna ze školky, pětiletá, taky téměř bez vlasů, jen kudrnaté chmýří. Nosí na hlavě šátek, aby nebylo vidět, že je téměř holohlavá.
Zase tak neobvyklé to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17443
17.1.11 21:17

I já musím přidat mou mámu, která ve 4letech byla naprosto holohlavá, babička se taky bála, že vlasy mít nebude a záhy se stala postrachem kadeřnic - husté tvrdé vlasy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.11 21:43
kubykula píše:
ahojky, kamarádka to měla u dcerky taky, vyřešila to ve třech letech strojkem, to chmíří co tam malá měla, oholila strojkem a oni jí ty vlasy zhoustli a hlavně narostli…teď ve čtyrech nosí culíky :-)

Ale to nemá se strojkem nic společného :-D , to byla jen náhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13200
18.1.11 11:45

Hlásím se do klubu „málovlasých“ Natálek…naše tam má pár chlupů, pravda, teď maličko zhoustly, jinak vypadá jak čersvě ostříhaná až oholená…zrovna včera jsem na návštěvě ve školce na otázku, jestli je ostříhaná odpovídala, že né, že to je to, co jí na hlavičce vyrašilo od narození - bez jakéhokoli zásahu :think: Tři jí budou v dubnu :-D O sponce či culíčku si můžem nechat jen zdát.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.12 08:26

vlasky nerostou

ahoj tak ja mam 3.5 let dcerku vlasky nema vubec ma to jako koleno , drive vlasky mela ale pak behem mesice ji to vypadalom ted ji to nechce rust vubec, uz jsme byli u vsech doktoru vysetreni zjistili akorat ze ma alergig na mleko ze je to asi z toh uz drzime dva mesice prisnou dietu a vlsy porad nic proste se hlavick ajen leskne, moc me to stve jako holka musi chudak trpet zatim chodime na alergologig mame spousty homeopatik byli jsme i u kosmeticek a nic prosim nemate nekdo podobnou zkusenost a radu?? byla bych mooc vdecna. dekuji simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
quekl
29.12.12 21:18

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak jste dopadly s dcerkou? Dorostly vlásky? My s tím také bojujeme, během dvou měsíců vypadala cca polovina vlasů, pak celkem rychle začalo dorůstat a nyní padá znovu. Má sníženou funkci štítné žlázy, takže problém vidím tam. Jinak je má pořád hrozně jemné, takové chmýří :-(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama