Debilní partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Utrapena
Stálice 54 příspěvků 28.02.19 23:49
Debilni partner

Ahoj vsem,

potrebuji se vypovidat a precist si treba i Vase zkusenosti.

Jsem s partnerem neco malo pres rok. Vsechno bylo fajn do doby nez jsem se dozvedela, ze si pod vlivem alkoholu domlouval sex s Ukrajinkou. Moc se mi potom omlouval, ze by to nikdy neudelal, ze to byla strasna chyba.

Jenze par dni nato jsem v jeho mobilu nasla fotky penisu. Pry si to fotil pro sebe, ale tak urcite, ze? :roll:

Samozrejme ja jsem ta spatna, ze mu neverim a hrotim ho. Cimz me vytaci jeste vic.
Mobil s sebou vsude nosi jak kocka kotata.

Vas nazor? Rozejit? Zrejme me podvadi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 28.02.19 23:54

@Utrapena Ano, to přenášení mobilu je divné. A osobně bych nebyla s někým, kdo je schopný se chovat tak, jak popisuješ.

Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 28.02.19 23:58

Jinak tedy asi partner není debilní. Spíš nemá úroveň… A je pouze v a tobe, zda s ním chceš být.

Utrapena
Stálice 54 příspěvků 01.03.19 00:01

@Trojlístek Debilni jsou ty jeho vymluvy, ze ja jsem vlastne ta spatna a on ten ukrivdeny chudacek. :roll:

LaPaloma
Závislačka 2658 příspěvků 01.03.19 00:01

Na tohle bych si zvykat nechtěla, leda, že bych byla tak otřesná, že bych věděla, že tenhle chlap je moje poslední štace v životě, proto se jeho myšlení přizpůsobím, aby mi to nevadilo.
V rámci zrcadlení chování se opiju, domluvím s někým sex, pak si mobilem vyfotím vlastní kosočtverec pro svoji potřebu, na co jiného bych to měla ;) , tomu vlastnímu se omluvím se a on to vše pochopí. Bude to vztah plný respektu a pochopení.
Takže - podle toho, jaká jsi chudinka, se rozhodni.

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 01.03.19 00:06

Nechápu, proč jsi s člověkem, kterého jsi schopná nazvat debilním? To je pro tebe normální takto se vyjadřovat o partnerovi? Pokud máš o něm tak hrozný mínění, tak se s ním rozejdi. K čemu je vztah, kde chybí vzájemná úcta? Tvoje vyjadřování dost vypovídá i o tobě. Vrána k vráně sedá…

Utrapena
Stálice 54 příspěvků 01.03.19 00:11

@Janli Dekuji za nazor. Ale snad pochopite me rozpolozeni a ze jsem ted ponekud ovlivnena emocema.
Pokud chcete moralizovat, najdete si prosim jine vlakno.

Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 01.03.19 00:13
@Utrapena píše:
@Trojlístek Debilni jsou ty jeho vymluvy, ze ja jsem vlastne ta spatna a on ten ukrivdeny chudacek. :roll:
Řekla bych, že tohle jsou rysy člověka, který podvádí. Hodit vinu na partnera, ale…takto titulovat člověka, kterého povazuješ za partnera? Jsem vdaná více než 10 let a měla dlouhodobé vztahy… Ale myslet si stylem jak ty píšeš, že je manžel nebo partner debil… To by mi bylo dost trapně i na mé úrovni. Takže aby to třeba nebylo tak, že jaky je, takovou i našel…
Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 01.03.19 00:15
@Utrapena píše:
@Janli Dekuji za nazor. Ale snad pochopite me rozpolozeni a ze jsem ted ponekud ovlivnena emocema.
Pokud chcete moralizovat, najdete si prosim jine vlakno.

Chápu tvé rozpoložení a emoce, ale takhle nee. Takto se snížíš na jeho úroveň a to jistě nechceš…

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 01.03.19 00:15

@Utrapena v každé situaci se můžeš chovat jako dáma. Pokud o partnerovi přemýšlíš takhle, tak to ukonči bez ohledu na to, co udělal nebo neudělal. Jsou věci, které do fungujícího vztahu prostě nepatří. Najdi si chlapa o kterým podobnou věc neřekneš, ať tě rozzlobí jakkoliv.

Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 01.03.19 00:17
@Janli píše:
@Utrapena v každé situaci se můžeš chovat jako dáma. Pokud o partnerovi přemýšlíš takhle, tak to ukonči bez ohledu na to, co udělal nebo neudělal. Jsou věci, které do fungujícího vztahu prostě nepatří. Najdi si chlapa o kterým podobnou věc neřekneš, ať tě rozzlobí jakkoliv.

Přesně…

Utrapena
Stálice 54 příspěvků 01.03.19 00:19

Mate samozrejme pravdu. Vzdycky jsem o nem mluvila jako o svoji lasce.
Ale moc Vas prosim, jsou to dve hodiny co jsem na to prisla. Kdybyste byly na mem miste, taky byste asi nepsaly „Milacek me zrejme podvadi“. Ano, je to nevhodny nazev diskuse, prosim, zkuste to prejit.

Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 01.03.19 00:31
@Utrapena píše:
Mate samozrejme pravdu. Vzdycky jsem o nem mluvila jako o svoji lasce.
Ale moc Vas prosim, jsou to dve hodiny co jsem na to prisla. Kdybyste byly na mem miste, taky byste asi nepsaly „Milacek me zrejme podvadi“. Ano, je to nevhodny nazev diskuse, prosim, zkuste to prejit.

Ale tohle není obraz posledních hodin… Před časem udělal co udělal. Já tě chápu, ale pro mě by nebylo problém ukončit vztah z hodiny na minutu dle indicií, které popisuješ. Prostě tohle pro mě není akceptovatelné.

Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 01.03.19 00:33

@Utrapena Prostě… Pokud haze vinu na tebe, tak je to fakt velmi špatný charakter člověka.

Utrapena
Stálice 54 příspěvků 01.03.19 00:34

@Trojlístek Problem je, ze ho mam porad rada (ano, i presto ze jsem napsala to, co jsem napsala). Snazim se mu verit, ze to jsou jenom pismenka a ve skutecnosti by to nikdy neudelal. Ale pochybnosti jsou porad.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama