Decoupage - ubrousková technika

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 18.03.11 21:09
Decoupage - ubrousková technika

Ahoj holky :mavam: jste tu některá kdo jste taky propadla :-D ubrouskové technice? Že bychom si mohli předávat inspiraci.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 18.03.11 21:18

Ubrosková technika je pěkná,levná a hlavně jednoduchá. Zrovna nemám ničeho fotku abych sem něco dala.Dělala jsem obrázky z kartonu,natřela barvou a pak dala obrázek přetřela herkulesem a hotovo :-D .

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 18.03.11 21:19

Nebo nějaké tvarově zajímavé lahve od alkoholu.Natřít barvou, šup tam s obrázkem a pak krekrovací lak.

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 18.03.11 21:23

Taky to natírám herkulesem, to speciální lepidlo je dost drahý. Ty lahve od alkoholu je dobrý nápad, to musím zkusit. Včera jsem zkoušela ubrouskovou technikou ozdobit tričko.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 18.03.11 21:31
Dančí píše:
Taky to natírám herkulesem, to speciální lepidlo je dost drahý. Ty lahve od alkoholu je dobrý nápad, to musím zkusit. Včera jsem zkoušela ubrouskovou technikou ozdobit tričko.

8-o 8-o 8-o a jak to dopadlo? Jde to pak i vyprat? Zní to jako zajímavý nápad :think:

Dančí
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 18.03.11 21:34

vypadá to docela dobře, lepila jsem to teda speciálním lepidlem na textil. Po uschnutí se to musí přežehlit asi 3min. na stupeň bavlna a mělo by se to dát i prát, ale to jsem ještě nezkoušela, ale asi to budu radši prát v ruce.

lucipajda
Extra třída :D 10222 příspěvků 18.03.11 21:36

ja jsem delala hodne kvetniky a spolu s krakelovaci lakem to vypadalo myslim, docela pekne

Sati
Extra třída :D 11522 příspěvků 18.03.11 21:40

Na tom textilu se to většinou docela brzo sloupe :-?

lucipajda
Extra třída :D 10222 příspěvků 18.03.11 21:42

ted me jeste napada, ze jsem tak upravovala i kartonovou krabicku na darek k narozeninam, ale foto nemam.
a jednou jsem obrazek nalepila i na velkou svicku a taky je to pekny :wink:

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 18.03.11 22:09

Už ne, před lety jsem dekupovala kde co, květináče, textil, rámečky, obrázky, sklo, svíčky, sloup, vázu, i kapsář a prostírání (dalo se to i prát na 40.) A teď už max barvu, kraklak a kousek ubrousku na rámeček nebo svíčku.

sarynama
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 18.03.11 22:39

Holky a jak se to dělá? Já o tom jen slyšela a docela bych to chtěla zkusit :-D

vvero
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 18.03.11 22:59

Zde je můj první výtvor. Baví mě to, a tak dekoruji kde co. Už jsem dětem vyrobila dřevěné kostky, sobě podtácky, rodině polepila dřevěný svícínek, hodiny, tác, krabičku na čaje. Když se mi omrzela plastová velikonoční vajíčka, olepila jsem i ty :mavam:

vvero
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 18.03.11 23:00

a ještě jedno foto..Teď jsem koupila takové ty tyčinky (nevím jak se jim říká, doktoři s nimi vyšetřují krk). Udělám z nich puzzle až budu mít zase chuť tvořit :-) Také uvítám další nápady :-)

Loan
Závislačka 4220 příspěvků 18.03.11 23:53

Jéé, vy jste šikovné… mně to prostě nejde…nebo na to jdu špatně. Ubrousek se mi krabatil i potrhal :-(

vitecek
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 19.03.11 00:07

Bavím se tím občas v zimě..letos jsem dělala sádrové svícny a zdobila je ubrouskovkou

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >