Deka na bonding

101
4.5.17 13:35

Deka na bonding

Ahoj,
chystám tašku do porodnice a dle paní na předporodním kurzu si máme vzít také deku na bonding. Ale v seznamu do porodnice (OV-Vítkovice) nic takového není.

Potřebovali jste svoji deku, příp. jakou jste měli?

Moc děkuji za pomoc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.5.17 13:41

Ahoj ja rodila v Karviné a o žádné dece nikdo nic neříkal po porodu mi malou daly hned na bonding, přikryla nás tenkou plenkou a pak donesly klasickou velkou peřinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
4.5.17 13:52

V Opavě dávají automaticky miminko při bondingu do červené deky. Zeptala bych se přímo v porodnici, jestli mají tuto možnost.. není nic jednoduššího :)

• Nahlásit
  • Citovat
1819
4.5.17 13:52

Taky jsem rodila v Karviné, deku jsem s sebou měla v obou případech a v obou případech jsem ji zapomněla včas nachystat a zůstala v tašce. Bonding se konal pod nemocniční peřinou, přesně jak píše @pistamonta .
Jinak jsem měla tmavě červenou deku, kterou kdysi manžel „šlohnul“ v letadle, krásně heboučkou a tenkou. Případně můžeš mít třeba červený ručník, nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4153
4.5.17 14:03

Já budu co nevidet rodit v Jablonci tam to funguje tak že to malou přiloží cca na 2-5 min to jí přikrejou necím ale prý tam je klimoska atd tak ji pak odnesou osetrí a zpet bud ti jí prinesou zabalenou v zavinovačce nebo když so řeknes že nechces ( jeste chces pokracovat v priložení kuži na kuzi) tak jim řeknes ale to aby jsi mela svou deku…takže já si beru deku čepicku…bud vyuziji nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
4.5.17 14:32

Taktéž jsem rodila v Karviné a měla jsem červenou deku, kterou nás přikryli, ale stejně ještě použili peřinu. Myslím si, že nezbytně nutné to není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 14:33
@Zireael píše:
Taky jsem rodila v Karviné, deku jsem s sebou měla v obou případech a v obou případech jsem ji zapomněla včas nachystat a zůstala v tašce. Bonding se konal pod nemocniční peřinou, přesně jak píše @pistamonta .
Jinak jsem měla tmavě červenou deku, kterou kdysi manžel „šlohnul“ v letadle, krásně heboučkou a tenkou. Případně můžeš mít třeba červený ručník, nebo tak. [/citace

A blbý Ti to není, chlubit se, že tvůj manžel krade v letadle? :roll: Pak se nemůžeme divit, jakou mají Češi pověst :zed: ty hnědý podšálky jste tam taky nenechali, doufám. Co víš, kdy se to může hodit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
4.5.17 14:43

Přikryli nás něčím přímo nemocničním, deku vlastní jsem neměla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
4.5.17 15:03

@Čičorečka 1. se nechlubím, ale konstatuji, 2. ty uvozovky tam nejsou jen tak pro srandu králíkům :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
4.5.17 20:42

Skvělé, moc děkuji za pomoc, holky :) Tím, že navíc porodnice dala seznam a deka tam nebyla, nebudeme ji řešit.

Mějte se krásně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
4.5.17 20:52

Holky proc davaji deku cervenou? Ma to nejaky vyznam? Nebo to je jen nahoda, ze vsichni pisou o cervene dece?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
4.5.17 20:55

A kdy se chystas rodit? Ja mam termin za 7 tydnu. A budu rodit uz po treti na fakultce v Ov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
4.5.17 21:31

@ZZuzzka červená má být ta deka proto, že s ní miminko v podstatě přikryješ celé a pak to připomíná prostředí v děloze, takže pro miminko to není takový šok, je u maminky jakoby ve známém prostředí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
4.5.17 21:33

Diky za vysvetleni :dance: 4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
10.1.18 16:10

Dotaz na bonding

@claireg… Ahoj, taky plánují Ov-Vítkovice, chci se zeptat jak to dopadlo s tou dekou při bondingu a celkově spokojenost? Byla třeba nebo nikoliv, planuji prohlídku ale už teď jsem zvědavá. Děkuji za info☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama