Dělí s Vámi partner útraty?

Anonymní
15.9.20 06:51

Deli s Vami partner utraty?

Na spoloc dovci, benzin a dialnicne poplatky boli napoly. Partner doporucil nainstalovat splitwise, appka financie vsetky krasne rozdeli. Za cely tyzden dovolenky delil napoly vecere, obedy, nakupy jedla. Mna pozval raz na obed a veceru. 8o

Po navrate pokracoval vo Splitwise, sli sli sme na veceru, frajer to zaplatil a mne moja polovicka pristala v appke, ako dlh 8o :?. Parkovne, vstupy niekam..vsetko deli napoly. Je to IT Projektovy Engineer v Prahe, platovo na tom bude dobre, najom ma 12tis, sluzobne auto.

Ja som mu len tak naznacila, ze mam rada kulturu, on ma za cely mesiac nikam nepozval. Rad sa nasackuje ku mne vecer, jedlo sex tepla postel. Ani kvety mi nikdy nekupil. :oops: Ako ste to mali na zaciatku Vy?

Je pravda, ze som sa s nim skoro vyspala, mohol teoreticky stratit ten zaujem sa snazit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
983
15.9.20 06:53

Dobrej pacient. :lol: :lol: :lol: ten tvůj frajer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14882
15.9.20 06:56

No ten by měl teda smůlu…a za jídlo u tebe by mu taky přistála polovina na účtu…je to blb a lakomec, s tím nemá cenu ztrácet čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 06:58

Stale mi od zaciatku hovori o nejakej kamoske, poznaju sa dlho. Rad sa chvali fotkami, ukazal mi ze bol s nou na spolocnej veceri s kamosmi, mali take fotky v objati..„tie kvety dostala odomna“, dalsia foto „sal a ciapku som jej kupil ja“, ona je taka super, velmi sa z toho tesila. Je starsia od neho o 7r 44r single, je to talianka-podla mna nie je pekna 8). Nechcem mu robit ziarlivostne sceny, davat mu najavo emocie, zhodim samu seba. Momentalne som zaujala poziciu, ze som sa stiahla..neodpisujem hned, data mam vypnute, cakam na jeho akcie (Ci zavola kde som, ci ma niekam pozve). Len som zistila, ked som menej aktivna ja..tym je menej aktivny on. Nepostrehla som, ze by ho moj hrany nezaujem vyburcoval k tomu aby sa o mna snazil

• Citovat
  • Nahlásit
3162
15.9.20 06:59

Tak tohle je na mě docela síla :zed: s celou apkou bych ho poslala.. Ja, když začínala se současným manželem tak jsem poprvé za něj zaplatila a pak mi vynadal že se to nedělá a takhle ne.. Že když někam jdeme plati on (já to dřív moc neznala v předchozím vztahu jsme to měli jak kdy ale samozřejmě bez apky to fakt ne :mrgreen: ).. jinak ze začátku vše platil manžel když jsme někam šly. Když má třeba narozky nebo něco tak platím já ale není mu to moc příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14882
15.9.20 07:00

Vykašli se na něj…tohle přeci nemáš zapotřebí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5201
15.9.20 07:01

Kopni ho do zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3162
15.9.20 07:01
@Anonymní píše:
Stale mi od zaciatku hovori o nejakej kamoske, poznaju sa dlho. Rad sa chvali fotkami, ukazal mi ze bol s nou na spolocnej veceri s kamosmi, mali take fotky v objati..„tie kvety dostala odomna“, dalsia foto „sal a ciapku som jej kupil ja“, ona je taka super, velmi sa z toho tesila. Je starsia od neho o 7r 44r single, je to talianka-podla mna nie je pekna 8). Nechcem mu robit ziarlivostne sceny, davat mu najavo emocie, zhodim samu seba. Momentalne som zaujala poziciu, ze som sa stiahla..neodpisujem hned, data mam vypnute, cakam na jeho akcie (Ci zavola kde som, ci ma niekam pozve). Len som zistila, ked som menej aktivna ja..tym je menej aktivny on. Nepostrehla som, ze by ho moj hrany nezaujem vyburcoval k tomu aby sa o mna snazil

Proc s nim ještě jsi? Promiň ale přijde mi jako sebestředný blbecek a nic Tobě nedat a chlubit se co koupil kámoše tak bych se s ním neměla o čem bavit.. a rozhodně bych mu nevěřila a nedělala pak „servis“ jak dlouho jste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 07:02

Mesiac len :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
27508
15.9.20 07:08

Ne. Teď máme společnou domácnost, tak máme peníze stejně na hromadě. A předtím jsme to řešili tak, že on třeba platil v restauraci a já zas platila třeba kino. Já mu zas vyvářela a tak.

Appky u nás nefrčí. My spolu komunikujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36152
15.9.20 07:08

Jen mesic? No, nevim., tezko rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14882
15.9.20 07:10
@Anonymní píše:
Mesiac len :oops: :oops:

S někým takovým je měsíc až dost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
15.9.20 07:12

Tak to bych ho poslala rovně. Pochopila bych polovinu za dovolenou, jste spolu krátce, ale jako že tě nikdy nepozve? To snad ne… S manželem jsme 10 let, máme společný účet a i tak nikdy neplatila já, je to prostě výsada chlapa a i když platí z našich peněz, tak je mi to příjemnější než kdybych měla platit já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
15.9.20 07:25

Za celých 12 let co jsem se svým manželem jsem platila max. pivo v hospodě, když si doma zapomněl peněženku. Ze začátku jsem platila za sebe dovolenou ( pobyt), veškerou útratu, ale platil on. Dle jeho slov by se musel propadnout hanbou, kdyby za něj platila ženská. Od doby co jsme manželé se to všechno platí ze společného účtu. Zajímalo by mne, jak si to představuje platit v budoucnu až budeš na mateřské :think:, v Praze to rozhodne napůl nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 07:30

To ma desi, ako by to bolo na materskej? Bude mi robit dlh aby som to splatila ked budem zarabat? :cert:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama