Délka kojení v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Biboo
Nováček 1 příspěvek 12.11.18 02:06
Delka kojeni v noci

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, zda poznam, ze se mesicni miminko dodstatecne najedlo? Pres den ho kojim z kazdeho prsu klidne 20 minut, nez se pusti. Ale v noci pije tak 5-10 minut z kazdeho, pak vytuhne a je neprobuditelny a vydrzi spat cca 3 hodky. Rozdil v delce kojeni pres den a pres noc je docela velky, tak me zajima, jestli bych poznala, kdyby se v noci najedl malo? Nekrici, nekrouti se a spinka. Kojim pres den i noc cca po 3 hodinach, cura i kaka hodne. Dekuji za nazory, je to me prvni miminko, tak vse resim :))

Přečtěte si článek: Jak dlouho kojit pro zdraví a spokojenost miminka?

Reakce:
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12.11.18 04:50

Kdyby byl hladový tak by spokojeně nespinkal. Nehledej problémy kde nejsou a užívej si spavé miminko, takové štěstí! Já si o třech hodinách spánku můžu nechat jen zdát, juniorovi je 5 měsíců a 3 hodiny nespal ještě nikdy nikde.

lolink
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 12.11.18 06:55

Take ji pres noc mene. Ale mne rikali v porodnici, at ho cpu spis pres den, ze v noci se vic vyspim a fakt jo. Budi se klidne po peti hodinach. Ja moc neresim, kolik tiho sni. Vypada spokojene, pribira hodne nad tabulkovy limit (400 g tydne), neni co resit ;).

Něha
Kecalka 130 příspěvků 12.11.18 18:25
@Biboo píše:
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, zda poznam, ze se mesicni miminko dodstatecne najedlo? Pres den ho kojim z kazdeho prsu klidne 20 minut, nez se pusti. Ale v noci pije tak 5-10 minut z kazdeho, pak vytuhne a je neprobuditelny a vydrzi spat cca 3 hodky. Rozdil v delce kojeni pres den a pres noc je docela velky, tak me zajima, jestli bych poznala, kdyby se v noci najedl malo? Nekrici, nekrouti se a spinka. Kojim pres den i noc cca po 3 hodinach, cura i kaka hodne. Dekuji za nazory, je to me prvni miminko, tak vse resim :))

Ahoj, já myslím že délka kojení je opravdu individuální a nepřijde mi, že by miminko ti pilo málo. Buď ráda, že ti spinká 3 hodiny v kuse a čerpej energii na další dny :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >