Děložní sliznice na počátku těhotenství

9541
1.3.10 21:53

Děložní sliznice

Ahoj holky, našla jsem hodně diskuzí o děl. sliznici před těhotenstvím, ale žádnou,jak by měla vypadat na začátku tehotenství? Nepamatujete si jakou jste měli výšku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ahoj
26.5.10 14:48

Ahoj. Já jsem před IVF a mám sliznici 16mm. Myslím, že je to moc, ale prý to neva. Sliznice má mít minimálně 7-8mm. Těhotenství ale není vyloučené, když je sliznice nižší. Ideální jsou dvojciferná čísla, čili 10mm a více. Maximální výšku nevím, asi je to různé, dle velikosti dělohy, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
marketm
26.5.10 15:23

ahoj já měla cca ve 5týdnu sliznici 18mm s podezrenim na mimodeložním páč nebylo nic vidět za týden už bylo vidět vícečetné…

• Nahlásit
  • Citovat
960
26.5.10 16:28

Ahojky,

já jsem měla v 5.tt 13mm, nebylo nic vidět, až o týden později tam bylo malé něco :-) Prý je normální výška někde od 9 mm zhruba v období vynechání menses, aspoň říkal můj dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.16 18:48

Ahojky, vcera jsem byla na gynde se domluvit na laparoskopii, ktera probehne 15.9.,ale myslim, ze u me ve stredu 10.8.probehla ovu, po 9dnech maam sliznici 13mm, pry je pekna na to, ze mam PCOS, ale na ms to pry nevypada, i presto, ze me picha ve vajecnikach a pnou prsa, tak nevim, co mam cekat… Poradite nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama