Dema step easy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 12.02.10 20:21
Dema step easy

Prosím vaše zkušenosti s tímto sporťáčkem :-D

Reakce:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 12.02.10 20:24

http://www.darababy.cz/…8_orange.jpg?…

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 193 inzerátů 12.02.10 21:06

ahoj, taky se mi strašně líbí,mám ho vyhlídnutý potom na druhé mimi. Zatím jsem jen mluvila s jednou maminkou, co ho má a byla spokojená

Katula81
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 12.02.10 21:20

BettyB já mám Chipollino Paloma ale je teda úplně stejný:

http://www.mimibazik.cz/…oma-3098.htm?…

a musím říct že spokojenost veliká na jaře ho nejspíš budem prodávat neboť malá už se moc nevozí a bude se mi sním teda těžko loučit! :-( :wink:
Takže se klidně ptej!!!

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 12.02.10 21:58

Katulo- jsi zlato! Zajímalo by mne, do jakého věku se tam zhruba mimi vejde, ten náš má už skoro 7 kg a to jsou mu 3 měsíce 8-o
Do terénu s ním moc nepůjdu, to mám ještě jiný sporťák, tenhle bych tak nějak hlavně na parádu, ale aby opravdu splnil mé požadavky…takže přehazovací rukojeť, polohovací jak u nožiček, tak zádíčka, aby zkrátka šel do úplého lehu…

Katula81
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 13.02.10 10:55

BettyB naše Sabinka má 2roky a cca 15kg a do kočárku se ještě v poho vleze takže v tom problém není!
Přehazovací rukojeť má ale pozor jestli si vyžší postavy tak když je rukojeť tak abys na mimi viděla je rukojeť docela krátká takže doporučuji vyzkoušet před koupením ne každému se to zamlouvá :wink: mě ro nevadilo měla jsem to tak jen párkrát na uspání a šla jsem trochu bokem!Jinak je kočár na ovládání opravdu super!Polohování nožiček i zádiček taky!Jen teda zádička nejsou úplně vlehu je to malinko sešikma myslím že to mám někde vyfocené pohledám a vložím ju?

Katula81
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 13.02.10 11:40

Katula81
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 13.02.10 11:42

Tady má Sabča 8měsíců

Katula81
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 13.02.10 11:44

Ten „podsedák“ jde odělat a vyprat!

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 13.02.10 18:31

Moc moc děkuju za fotečky a asi do něj nejspíš půjdeme!!!

Katula81
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 15.02.10 12:41

Není zač!Myslím žes dobře zvolila!!!! :mavam:

Klárka261 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.10 00:28
Dema

Ahojík,já tento kočárek mám,jsem s ním moc spokojená,jde dát až do lehu,košík je parádně řešený,na boku má zipy a lehce se do něj dostaneš,navíc toho hodně unese.. Co se týče přehazovací rukojeti,tak tu jsem nevyužila vůbec,Honzík chtěl koukat ven..Ale skvělá je i brzda na rukojeti !!!
ikdyž je tam skvělý,tak i tak ho prodávám,budeme kupovat nějaký golfáče..

Měj se,Klára

dannynnka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.10 22:40
:-)

dakujem za info o tomto kočariku,tiez teraz uvazujem ze ho kupim pre synceka a ste ma teda presvedcili… dakujem :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >