Reklama

Lehký sporťáček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

weela
Závislačka 3325 příspěvků 05.02.10 09:23
Lehký sporťáček

Ahoj holky, mám dotaz a nikde nemůžu nic najít. Už mám z hledání po netu hlavu jak pátrací balon a NIC ani tady jsem toto téma nenašla.
Sháním sporťák a požadavky:

• lehká konstrukce (do 10kg max)
  • polohování zad
  • spojená rukojeť
  • větší kola do terénu

další bezvýznamná plus:o)
větší košík
moderní design
cena tak do těch 8tis max.

budu ráda za každé info

díky :huban:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 05.02.10 09:58

Od švagrové mám zkušenost s tímto, je teda trošku dražší, ale nemá chybu.

http://www.batolata.cz/detail.php?…

bohužel mám pocit, že se přestává vyrábět a pouze ho doprodávají.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 05.02.10 10:05

Já jsem moc spokojená s jané slalom pro a má i ty větší kola:
http://www.zbozi.cz/items?…
Akorát ta cena, ale je fakt lehoučký.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 05.02.10 10:31
weela píše:
Ahoj holky, mám dotaz a nikde nemůžu nic najít. Už mám z hledání po netu hlavu jak pátrací balon a NIC ani tady jsem toto téma nenašla.
Sháním sporťák a požadavky:
  • lehká konstrukce (do 10kg max)
  • polohování zad
  • spojená rukojeť
  • větší kola do terénu

další bezvýznamná plus:o)
větší košík
moderní design
cena tak do těch 8tis max.

budu ráda za každé info

díky :huban:

tak ja ti za sebe doporucim Quinny speedi
http://quinny.libfin.cz/speedi.php
pokud ovsem nevadi 3kolka.
Lehkou 4kolku za tyhle penize budes hledat tezko, ale treba nekdo da typ.. :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 05.02.10 10:39

ja ted poridila tohle
http://www.autosedacky-kocarky.cz/…odej-kolekce

ma ale 14 kg..ale zase je to vyprodej a cena supr..jinak stoji tech 7-8tis

zatim jsem moc spokojena!!!

ta svetle zluta je spis svetlunce zelena..na fotkach to trochu zkresluje :)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 05.02.10 10:40

a nebo kdyby si mela zajem prodavam zrovna starsi patron (sportovni trikolka - 8kg) za tisicovku :wink:

zaploska
Kecalka 102 příspěvků 05.02.10 10:43

Ahoj, docela dost si pochvalují ABC design 4 tec.Je i cenově dostupný.A pokud nechceš úplně nový - tak na Avízu je spousta kočárků a za dobré ceny.

weela
Závislačka 3325 příspěvků 05.02.10 12:03

Holky díky za tipy…to je rychlost radost :palec:

ten Peg Perego a Jane jsou na mě už moc drahý :-(

quinny 3kolka nevadí, spíš naopak :-D a ten je opravdu hezký, já jsem do ted žila v tom, že nemá polohovatelný záda.. :think: no ale je moc hezký..píšu si ho na seznam

mikitta ten je taky zajímavý, bohužel už jsem hezkých kočárků viděla moc, ale váha je pro mě opravdu důležitá..a 14kg +dítě je moc..

zaploska když ty ABC jsou dost podobné jako např. Dorjany..a to jsou taková hrkátka..zas to musí něco vydržet.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 05.02.10 12:54
weela píše:
Holky díky za tipy…to je rychlost radost :palec:

ten Peg Perego a Jane jsou na mě už moc drahý :-(

quinny 3kolka nevadí, spíš naopak :-D a ten je opravdu hezký, já jsem do ted žila v tom, že nemá polohovatelný záda.. :think: no ale je moc hezký..píšu si ho na seznam

mikitta ten je taky zajímavý, bohužel už jsem hezkých kočárků viděla moc, ale váha je pro mě opravdu důležitá..a 14kg +dítě je moc..

zaploska když ty ABC jsou dost podobné jako např. Dorjany..a to jsou taková hrkátka..zas to musí něco vydržet.

Weela ja si ho kupovala taky jako druhej kocar, kdyz bylo nasemu tak stejne jak tvoji holcicce, a prave kvuli ty vaze. Ja ho brala z druhy ruky vysel me na 4tis (na MMB muzes fakt vybirat) a pokud nebudes chtit schovavat na druhy tak investice do novyho je skoro zbytecna. Ten kocar vydrzi fakt hodne, vejde se ti tam hodne hodne dlouho a s tou vahou mas pravdu, neni nad to kdyz je kocar co nejlehci.
Polohovat jdou zada i nozicky. Ty zada ale nejdou za normalnich okolnosti do tech eztremnich poloh, jako uplnej sed 90st a uplnej leh na rovine 180st, ale polozit to jde dost, a myslim ze vic neni vubec potreba, a na uplny sed jsou vychytavky..jsou tady i samostatny diskuse na to, ale musim rict, ze ani to nam nikdy nechybelo.
Jedina nevyhoda pro nas byla kdysi ta, ze nejde to sezeni otacet smerem k tomu kdo ten kocar veze, ale ted uz je to spis vyhoda :lol:

Tak dobre vyber, mmch co mas jeste na seznamu, se pochlub :oops:

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 05.02.10 12:56

Ahoj, čtyřkolka Jané Nomad má 8 kg a velká zadní kolečka. Rukojeť je spojená a má více poloh, které si můžeš nastavit. Já mám loňskou kolekci 2009 a cena je cca 8 500 Kč - 10 500 Kč (podle toho, kde koupíš). Ale já si koupila celou trojkombinaci a to už nebylo úplně nejlevnější.

weela
Závislačka 3325 příspěvků 05.02.10 18:22

quinny no vážně o něm uvažuji, ještě ho musím vidět na živo…ehm no můj seznam si začala ty :lol: :lol: :oops: ještě žádný jiný nesplnoval moje požadavky..

Hanka1
Extra třída :D 13512 příspěvků 05.02.10 23:14

Mam taky Jane Nomad a videla jsem, ze ve Spuntiku i Malviku vyprodavaji stare kolekce, tak treba by ses do ceny vesla.
Navic se ted doprodava pac Jane na rok 2010 ma nejakeho nastupce, tusim Ridera…

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 05.02.10 23:19

mate někdo skušenost s kočarem graco je to třikolka

weela
Závislačka 3325 příspěvků 07.02.10 09:11

ach koukala jsem na quinny a má 11,5kg… :think:

weela
Závislačka 3325 příspěvků 07.02.10 09:31

tento je zajímavý, ale nikde jsem nenašla váhu..
http://www.babyportal.cz/…kolekce-2010
jane slalom taky není špatný…ted babo raď

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >