Sportak casualplay

2H+M
7.1.10 14:15

Sportak casualplay

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nekdo z vas nema zkusenost s kocarkem Casualplay Kočárek Vintage 2 Uni. Shanim sportak s prehazovaci rukojeti/otocnym sezenim, libi se mi jane 2010 unlimit, ale bude az koncem brezna, tak hledam alternativu. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Casualplay S4?

Přidejte zkušenost s Casualplay S4
Napsat příspěvek

Reakce:

Ewelyna
4.2.10 09:14

Je to levný čínský kus plastu, co se po 3 měsících vysype!! Raději bych volila jinou značku! Pokud nechcete kupovat kočárek 3×, jako moje kamarádky. Cena zde opravdu hraje roli!

• Nahlásit
  • Citovat
Kamila24
4.2.10 10:24

Dobrý den, casualplay jsou španelské kočárky, vintage má moje kamarádka, ,oc si ho chválí, zvládá veškerý terén, ikdyž má plastové kola, ale přehazovací rukojeť využila snad jednou a to, že byl silný vítr, říká, že se tak špatně chodí, narážela nohama do podvozku(a to má 150cm). Já mám S4, taky chválím, ale zase problém - nafukovací kola občas se píchne, ale to je problém většina kočárků. Tak dobře vyberte. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Ewelyna
4.2.10 13:41

Tyto rádobyluxusní kočárky se vyrábějí v Číně bez jakékoli kontroly jakosti. Stejný design kočárku (Vintage) má nespočet dalších značek (Chipolino, dema atp). Spanělská je pouze značka. Kamarádka si jej koupila a po 3 měsících se jí celý vysypal. Známý jej měl také a stěžoval si taktéž…co tak poslouchám od známých okolo, nejsou vůbec spokojeni s kvalitou. Navíc, VIntage má příliš malé sedadlo sportovního kočárku a je vhodné akorát pro střízlíky! Šířka je 32 cm a hloubka taky nic moc… s dekou a plínou tam dítě nedáte

• Nahlásit
  • Citovat
anonymnícek
9.2.10 17:20

Ta bohužel musím souhlasit Ewelynou. Včera nám kočárek Casualplay Vintage 02 2009 přišel a je to šmejd!!!! 8. měsíční mimčo se tam s fusakem nevleze ( to jsem ji ještě nedala kombinézku ), snad mi ho vezmou zpět.. No chtěla jsem ušetřit:(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama