X-lander - kolečka cvakají

smisek
3.2.10 10:27

X-lander

Dobry den,chtela bych si nechat od vas poradit,tada pokud mozno,mam x.lander xa :-) ,a nejenze mi kolecka klektaji ale take cvakaji,a tak nevim co stim,je to docela strasne,lidi se otaceji :oops: ,bohuzel ke kocarku nemam papiry,a tak mi u nas bylo receno,ze mi to bez nich neopravi :-x ,tak ted nevim co? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s X-lander XA?

Přidejte zkušenost s X-lander XA
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
3.2.10 10:32

A odkud jsi? Napadá mě jedině sehnat nějakého šikovného opraváře kočárků :nevim: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
smisek
3.2.10 10:40

Jsem z Vysokého Myta,a prave ze o zadnem opravari tady nevim :-(

• Nahlásit
  • Citovat
15883
3.2.10 10:44

Ahojda,

mě dělalo XAčko to samé :roll: :cert: Já jsem to teda dávala reklamovat přes výrobce, ten to teda opravil, ale nezapomněl napsat do papíru, že to bylo způsobené běžném opotřebení kočárku…gr…

Jedině zkusit vygooglit šikovného opraváře poblíž bydliště, škoda že to nevezme prodejce bez papíru, třeba by zkusilo říct, že si to zaplatíš? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
3.2.10 10:48

Smíšku, mi cvakání koleček dělalo to že šlaufek narážel u předního kolečka do toho co ty kolečka drží… Jestli klektají znamená protáčejí tak to je na nerovným povrchu normální… A dá se s tím naučit jezdit (pokud ovšem nejsi jako moje matka která do ruky nic jinýho než klasický vysoký kočár nevezme, protože tomu kolečka nehrkaj do stran). Stačí nechodit rychle, případně na nerovném povrchu kolečka zaaretovat, dá se s tím dobře zatáčet i tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
smisek
3.2.10 12:06

jojo,dekuji za radu,ja jsem si puvodne koupila klasickou trojkombinaci,ale pak se me zachtelo mit x lander,tak jsem si ho koupila,ale uz pouzivan,tak se snim teprve ucim,ale jinak je super

• Nahlásit
  • Citovat
smisek
3.2.10 12:08

ahoj,ja to prave ze zkousela,a i tak po me chteji papiry od koupy a tak,jenze ja tan kocarek koupila uz z ruky,je to 07,tak ted se schanim po nejake rade

• Nahlásit
  • Citovat
smisek
3.2.10 12:11

ja jsem tozkousela,davat opravit,ale chteji po me ty papiry,aj ho ale kupovala uz z ruky,je to 07,a o nikom jinem u nas nevim,myslim opravare

• Nahlásit
  • Citovat
3012
3.2.10 12:21

servis@babypoint.cz Našla sem to po zadaní záruční díli na X-lander :dance: , zkus napsat, bylo tam i tel. číslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3012
3.2.10 12:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
smisek
3.2.10 12:51

dekuji,to je super rada,hned jsem tam volala,a s mim problemem mi pomohli,je to tada slozitejsi,ale vyresi to muj problem.MOOC DIK :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
2087
3.2.10 22:47

Ahoj, já bydlím kousek od vás, do Mýta jezdíme plavat. Zrovna teď jsem zabalila kočár do velké krabice a posílám na servis babypointu. Já to tedy budu mít záruční opravu, ale pokud ty chceš opravu jako takovou a zaplatíš si ji, pak papíry nepotřebují, není k čemu. Jak už na to nemáš záruku, tak doklady nepotřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
smisek
4.2.10 11:07

tak ja tomu nerozumim :nevim: ,tady primo na ten babypoint asi ne,ale ja se ptala v myte v bambinu,oni tam maji totiz taky x landry a tak jsem chtela radu :-( ,a bylo mi raceno ze k tomu potrebuji mit doklady ze si to tak preje opravce,tak jsem byla docela zklamana a pokousela se o radu jinde a tady ji nasla :-D

• Nahlásit
  • Citovat
3012
4.2.10 15:16

Ahoj, no tady přes ten MMB by to měl být servis pro všechny, ať mají doklad nebo né. Hlavně že se domluvíš a můžou Ti pomoci :dance: . Tak ať je kočárek brzy OK :dance: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama