Demontáž elektroměru

Anonymní
30.4.17 18:02

Demontáž elektroměru

Ahoj. Mám dotaz takový, jak řešit mou situaci. Jsem vlastníkem nemovitosti, ve které v současné době bydlí exmanžel, já žiji jinde. (Nemáme ještě soudně vyřešen majetek, on se odstěhovat nechce). Jenže veškeré poplatky jsou vedené na mě. Byli jsme dohodnutí, že si inkaso bude platit. Jenže už je to rok a vše stále platím já, peníze mi na to dal celkem 4×. Nevím, kdy proběhne soud. V březnu bývalému vypršela lhůta na vyjádření se k mé žalobě na vystěhování. Přijde mi to nekonečné, už mě nebaví to za něj platit, protože vždy jen slíbí a nic. Přemýšlela jsem nad odpojením aspoň elektřiny :oops: :oops: :oops: Možná je to podlé, ale už toho mám nad hlavu. Nevíte, jak dlouho to může ČEZu trvat, než by to demontovali? A kolik se platí za demontáž a opětovnou montáž elektroměru? Koukala jsem na nějaké jejich tabulky, ale moc se v tom nevyznám. Nechci s nimi skončit smlouvu, jen dočasně přerušit dodávku elektřiny.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
30.4.17 18:05

Ty se odhlásíš pokud je elektřina na tebe, pak běží lhůta pár dní aby se mohl přihlásit někdo, kdo tam bydlí po tobě, pokud lhůta doběhne tak pak demontují.. u nás to trvalo dva týdny… opětovná montáž pak 2 tisíce..
raději zruš smlouvu myslím že to nebudou chtít demontovat jen tak, ale zkus si tam zavolat :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.4.17 18:22

Zakladatelka

@Doe_Jane …14 dní je docela rychle, 2000,– bych obětovala. Když zruším smlouvu, nevím, jak to pak bude se zapojením. Aby jim to netrvalo moc dlouho. :think: Asi by bylo lepší se tam osobně stavit, abych jim vysvětlila situaci. Třeba lépe poradí, než přes nahrávaný hovor.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.5.17 16:15

Zakladatelka

…Tak jsem dnes ukončila smlouvu z ČEZem i plynárnou. Bylo to rychle vyřízené. Demontáž obojího by měla být do konce měsíce. Nechala jsem jen vodu- zatím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama