Residomo - RPG

Anonymní
26.4.17 09:51

Residomo - RPG

Ahoj, máte prosím už někdo vyúčtování služeb za loňský rok? :dance:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

73
26.4.17 11:29

Nemame, ale taky kazdym dnem cekame.Loni to uz bylo touto dobou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.17 08:08

residomo RPG - vypoved spolecneho bydlenii z najmu

Dobrý den, měla bych dotaz. Nevíte prosím někdo, jak postupovat zda-li bydlíte s (už bývalým) přítelem, máte oba podepsanou smlouvu na dobu určitou (do 2018) a jeden z vás chce z bytu odejít a druhý zůstat? jaký je třeba na to formulář? a pokud je to vůbec možné, když ten co zůstane, by chtěl pobírat příspěvek na bydlení, jelikož si nemůže dovolit platit nájem z výplaty?? Moc prosím o radu. Nechci předčasně volat na residomo, bojím se, že bychom museli oba odejít a vypovědět smlouvu. Stejně i kdybych chtěla jít do menšího bytu, ten nájem vyjde asi jen o 500,– míň…A když nemám na kauci, na nic, tak to jde těžko si něco hledat :,( :( :( Prosím moc o radu a pomoc, jestli někdo z vás byl v podobné situaci, děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
3074
16.10.17 10:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych dotaz. Nevíte prosím někdo, jak postupovat zda-li bydlíte s (už bývalým) přítelem, máte oba podepsanou smlouvu na dobu určitou (do 2018) a jeden z vás chce z bytu odejít a druhý zůstat? jaký je třeba na to formulář? a pokud je to vůbec možné, když ten co zůstane, by chtěl pobírat příspěvek na bydlení, jelikož si nemůže dovolit platit nájem z výplaty?? Moc prosím o radu. Nechci předčasně volat na residomo, bojím se, že bychom museli oba odejít a vypovědět smlouvu. Stejně i kdybych chtěla jít do menšího bytu, ten nájem vyjde asi jen o 500,– míň…A když nemám na kauci, na nic, tak to jde těžko si něco hledat :,( :( :( Prosím moc o radu a pomoc, jestli někdo z vás byl v podobné situaci, děkuji za reakce.

To jako, že smlouva je psaná na vás oba? I kauce? Děti máte? Tak tam napiš mail, napiš to neutrálně… Tedy, že zvazujes nájemní bydleni s přítelem, jen se chceš vědět, jak by to bylo v tomto případě… jméno uveď smyšlené, mail si zaloz nový… :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.17 10:12
@MarieP píše:
To jako, že smlouva je psaná na vás oba? I kauce? Děti máte? Tak tam napiš mail, napiš to neutrálně… Tedy, že zvazujes nájemní bydleni s přítelem, jen se chceš vědět, jak by to bylo v tomto případě… jméno uveď smyšlené, mail si zaloz nový… :nevim: :think:

Smlouva je na oba, kauce je jeho (podle dokladu o zaplacení na jeho jméno), to by se vyřešilo nějak, děti nemáme. Musím to zkusit, ale problém je, že RPG takové věci neřeší, každý nakecá něco jiného, a na email by ani neodpověděli. No zkusím zavolat snad mi poradí dobře. díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
23.2.18 22:24

porado nekdo?

Bydlime v byte od residoma, nas byt se nachazi nad hospodou ktera ma povolen provoz pouze v denni dobe coz mam potvrzeno od uradu ponevadz to neni odhlucneno a vse je v byte slyset, provozovatel baru to ma na haku a funguje do jedne, dvou rana, psala jsem jiz nekolik stiznosti, nekolikrat volala policii avsak marne, nevim uz co si pocit, mam maleho syna, ktery uz si v mistnosti ani nechce hrat natoz spat, bordel pres cely byt a uz nevim kam se obratit poradi nekdo prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.18 09:36

Ahoj, jsme v nájmu u Residomo. Přišlo vám už letos vyúčtování? Nemělo už být? Dovolat se na jejich linku je nemožné :))

• Nahlásit
  • Citovat
19.4.18 10:22
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme v nájmu u Residomo. Přišlo vám už letos vyúčtování? Nemělo už být? Dovolat se na jejich linku je nemožné :))

nepřišlo, taky už mám nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16841
19.4.18 17:53

Všeobecně má být vyúčtování do konce dubna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.18 14:18
@Kacaba90 píše:
nepřišlo, taky už mám nervy…

u nás teda pořád nic :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
2.11.18 08:43

Výměna bytu

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s výměnou bytu za větší? Včera jsme se byli dívat na větší byt a vcelku se nám líbil. Jenže jde o potvrzení příjmu a tak trochu začínám mít strach, že by nám jej skrze to neschválili… Jedná se o to, že jsem momentálně na dlouhodobější nemocenské. Do práce se budu vracet v prosinci a v práci mi tudíž potvrdí nízký příjem… Už na tento byt jsme čekali půl roku a tak už nechceme čekat déle. Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
5.12.19 04:51

Ahoj,

muze nekdo poslat sken nebo odkaz, jak vypada vyzctovani od Residoma, nejvetsiho pronajimatele bytu?

Chci se inspirovat, diky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama