Sušička na koberci

1746
22.4.17 20:30

Sušička na koberci

Ahoj, mám novou sušičku a trochu procitam návod, abych něco nezvrtala. A hned jsem narazila na zmínku, že by asi neměla stát na koberci. Máte zkušenost, že by se fakt mohlo něco stát? Hřeje to tolik i zespodu? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22.4.17 20:43

Ta susicka bude stat v obyvaku :lol:??? Nebo nejak nechapu, kde by se vzal v koupelne nebo predsini koberec 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
22.4.17 20:47

Dali jsme ji do sklepa ( máme tam i pračku) a tam koberec mame :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
22.4.17 20:54

@nini77 A pračka stojí taky na koberci? 8o
Jinak sušičku můžeš umístit přímo na pračku.
My jsme koupili ještě taková gumová kolečka pod nožičky a ty vyzvednou sušičku/pračku trochu výš od podlahy (asi 2cm).

• Citovat
  • Upravit
1746
22.4.17 20:59

Jj pračka je taky na koberci. Nad kolečky se zamyslíme, diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
22.4.17 21:02

My máme sušičku na koberci už 3 roky, suším v ní skoro každý den a nikdy žádný problém nebyl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
22.4.17 21:05

@Elísek22 díky moc :kytka: Takovou informaci jsem potřebovala slyšet. Díky!!! Jdu to spustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40200
22.4.17 21:13
@magdickakocicka píše:
Ta susicka bude stat v obyvaku :lol:??? Nebo nejak nechapu, kde by se vzal v koupelne nebo predsini koberec 8)

proc nemuze bejt v predsini koberec? :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
22.4.17 21:14

Vůbec nemáš zač :kytka: Doufam, že nebudu mít vaší sušičku na svědomí :lol: My máme značku Whirpool a jak jsem psala, suším skoro každý den a naprosto v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
22.4.17 21:27

@Elísek22 copak sušičku, kdyz vyhorime, susicku oplakávat nebudu :mrgreen:.
Neboj, beru to na sebe.
My koupili Beko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 21:39
@magdickakocicka píše:
Ta susicka bude stat v obyvaku :lol:??? Nebo nejak nechapu, kde by se vzal v koupelne nebo predsini koberec 8)

koupelnu, předsíň i chodbu mám tak malý, že tam se suška prostě nevejde. Já ji mám v kuchyňoobýváku. Jo, je to blbý, hučí to, nemůžu sušit když děcka spí (máme 1+1 a mezi kuchyňoobývákem a ložnicí nejsou dveře), ale byla to jediná možnost, kde ji mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 21:43

@nini77 stačí pod ni dát desku a máš jistotu. Ono u toho koberce jde hlavně o to, že ta sušička může spodem přsávat vzduch k chlazení a když ji zadusíš kobercem, tak se asi dost zvýší spotřeba energie a prodlouží délka sušících cyklů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
22.4.17 22:10

My taky máme sušičku na koberci, asi rok a půl a taky se nic nestalo. K tomuto bodu jsem se v návodu nedočetla. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
22.4.17 23:14

@Mondousek U nás to je v návodu hned na začátku, trochu jsem zpanikařila, abysme nevyhoreli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
23.4.17 09:01

Taky si myslím, že spíš než o vyhoření to bude o efektivnosti a délce sušení. Na to by to asi vliv mít mohlo, je pravda, že se nám ty cykly poslední dobou prodloužily a nenapadlo mě, že by to mohlo být kobercem. Ale nevím, máme to na něm od začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama