Démos trade

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 23:14
Démos trade

Prosím pokud máte nějakou zkušenost se společností Démos trade jako zaměstnanec ať už bývalý nebo současný, budu ráda za každou informaci. Půjdu na pohovor na pozici příjem objednávek, tak jestli náhodou nevíte, co požadují. Má to být na hodinu a půl, tak si říkám, že asi budou chtít něco vypracovat. A samozřejmě mě zajímá vše o tom, jaký je tato společnost zaměstnavatel, jestli je tam příjemné pracovní klima, popř. jak jsou na tom platově atd. :).

Reakce:
Merinka610
Nováček 10 příspěvků 08.08.18 01:19

Ahoj,

s prací v Démosu zkušenost nemám, ale byla jsem tam zhruba před 4 lety na pohovoru na stejnou pozici, jen na plný úvazek. „Pohovor“ probíhal formou výběrového řízení. Bylo nás tam asi 6. Ptali se nás postupně na takové ty klasické otázky při pohovoru, proč se chceme pracovat zrovna tam, co jsme dělali před tím atd. Pak nás rozdělili do dvou skupin a zadali nám úkol vypsat, jaké vlastnosti by měl mít pracovník na té pozici, na kterou jsme se hlásili. U toho sledovali (personální, budoucí vedoucí oddělení, kde má zájemce pracovat, a ještě někdo třetí), jak jsme aktivní a komunikativní celkově, a jak jsme schopni pracovat v týmu. Pak nám zadali asi 3 otázky v angličtině a měli jsme na ně písemně odpovědět. To bylo první kolo. Pak jsme šli do čekárny. Na základě toho, co viděli a našich anglických odpovědí, si pak vybrali 2 uchazeče do finále a ty si pozvali na osobní pohovor hned vzápětí. Tam nevím, jak to probíhalo, jelikož jsem tam nepostoupila, ale předpokládám, že tam už bězely otázky ohledně představy výše platu a tak.

Tenkrát jsem ten neúspěch dost obrečela, jelikož jsem měla opravdu velký zájem se tam dostat. Firma je, co vím, úspěšná a solidní. Nebála bych se tam jít a určitě bych zabojovala. Snad jsem Ti poskytla aspoň nejaké užitečné informace. :) Držím palce, ať pohovor dopadne dobře. Dej pak vědět. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 07:17

@Merinka610 děkuji, jsi moc hodná, určitě pak napíšu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 07:55

@Merinka610 a náhodou si ještě nevybavíš typ těch otázek v angličtině? Ještě jednou děkuji…

Merinka610
Nováček 10 příspěvků 08.08.18 14:34

Není zač, rádo se stalo :) Co si tak vzpomínám, tak ty otázky v angličtině byly podobné těm počátečním. Tuším, proč by měli příjmout zrovna Vás na tu pozici? Proč chcete dělat tuhle práci? A tak nějak. Více už si nevzpomenu. Ale jak jsem psala. Bylo to zhruba před 4 lety, tak se mohlo něco změnit. Každopádně držím palce. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 09:59

@Merinka610 tak přidávám slíbenou informaci… v angličtině po nás nic nechtěli, ale jsem ráda, že jsem si ji oprášila :). Jinak systém zůstal podobný. Byli jsme teda jenom tři, nejdřív spolu, společný úkol a nakonec samostatně. Vytipovaným uchazečům potom posílají do emailu Thomas test. Ten jsem dostala a už jen čekám, jak to dopadne. Ještě jednou děkuju, byla jsem opravdu klidnější :kytka:

Merinka610
Nováček 10 příspěvků 13.08.18 10:24

Jeee, tak to me tesi, ze to pomohlo a gratuluji uz i k te prvni vlastovce :) dekuji za zpravu. Potesila me. :) drzim palce, at dopadne na vybornou :) jinak se jdu mrknout, co je to ten Thomas test, ptz o tom jsem jeste neslysela a je to pro me novinka. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 23:21

Tak děkuji za poslanou pozitivní energii, pomohlo to a v září nastupuju :) :kytka: Jinak Thomas test bylo v podstatě označení vždy jednoho slova ze skupiny čtyř slov, které mě nejvíce vystihuje a které nejméně. Z toho pak vypracovali psychologický profil. O smyslu mám trochu pochybnosti, protože trochu soudnému člověku je jasné, jak má odpovídat, ale asi jim to v tom rozhodování nějak pomáhá :D

Merinka610
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 11:19

Jeee, super, gratulace :potlesk: :palec: Rado se stalo. Potesilo me to :) Hodne stesti v novem zamestnani :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >