Den a noc v kuchyni

8.3.20 06:19

Den a noc v kuchyni

Zařizujeme byt a chtěla jsem do kuchyně zaluzie den a noc. Pan co tyto věci montuje mi řekl že je to na nic, že výpary, mastnota apod. způsobí ze budou za chvíli hnusne a smradlave. Úplně se mi to nezdá proto prosím o radu kdo už je v kuchyni nějaký čas máte, jak vypadají. Díky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3284
8.3.20 06:26

Tak zalezi jak daleko. My mame na druhe strane mistnosti a zaluzie jsou v pohode. Kdyz clovek spravne zapina digestor a nenechava vse litat do mistnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
8.3.20 07:49

Tak mi v kuchyni nemáme nic, ani žaluzie, ani záclonu, právě z tohoto důvodu. Okno máme skoro vedle sporáku, bylo nám to doporučeno a vzhledem k tomu, že máme okno do zahrady, nevadí nám, že je hole. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342
8.3.20 08:15

Já mám v malé panelákové kuchyni plissé roletu a po 4 letech není mastná a to vařím opravdu hodně, je tedy na druhé straně místnosti než je linka takže něco přes 1,5 metru, ale mám pod ní ještě jednu pracovní plochu na které mám rychlovarnou konvici a pouštím tam veškeré mixéry. Já mám kvůli kuchyňským výparům zvolenou krémovou barvu a jemný vzor, zazemňovací část je tmavě hnědá a zatím jsem jí musela čistit asi 2× (jde to celé sundat a hodit do vany), jediná nevýhoda je cena, protože stála stejně jako blackout rolety do zbytku bytu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama