Jaký zvolit deodorant pro 10letou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 10:48
Deodorant pro 10 letou, jaký?

Dobrý den,

chtěla bych poradit, jaký pořídit deodorant pro 10 letou dceru. Začíná se docela potit a když mají ve škole TV nebo má taneční kroužek, tak pak bývá i trochu cítit a chci s tím něco dělat, jenže nevím, jaký je vhodný pro takové dítě. Zatím dávám deo kuličku od Fa, kterou si vybrala sama, že jí voní, ale raději bych dala něco šetrnějšího, pokud vubec něco takového existuje…díky ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 24.04.19 10:51

Fa je docela srajda :D šetrné jsou třeba dove a nebo v DM meli deodoranty přímo pro pubertacky (měli takový barevný design i takové holčičí vůně), ale přiznám se, že jsem se po nich už chvíli nepídila.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 10:54
@Kriss Tina píše:
Fa je docela srajda :D šetrné jsou třeba dove a nebo v DM meli deodoranty přímo pro pubertacky (měli takový barevný design i takové holčičí vůně), ale přiznám se, že jsem se po nich už chvíli nepídila.

Já vím, srajda mi právě přijde všechno pro dítě :( Dove jí vůbec prý nevoní, takže se juknu tedy v tom DM.
Ještě mě napadlo, ty deo co jsou přírodní, myslíš, že to má nějaký efekt? Já je nikdy nezkoušela, nějak jim nevěřim…

milktea
Kecalka 491 příspěvků 24.04.19 10:55

@Jančakecalka a co krystal? Taky mají v DM. Potit se bude, ale nebude cítit. Ale to možná nebude dcera chtít, protože chce nějakou tu „vůni“. :)

Petule030
Kelišová 5860 příspěvků 24.04.19 10:57

Myslím, že bude lepší buď kulička nebo tuhý, než spreje. No a podle vůně, aby jí voněl. Složení Fa nevím, ale klidně bych jí to nechala. ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 10:57
@milktea píše:
@Jančakecalka a co krystal? Taky mají v DM. Potit se bude, ale nebude cítit. Ale to možná nebude dcera chtít, protože chce nějakou tu „vůni“. :)

Díky, uvidím, vezmu jí sebou a třeba si ho vybere ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 24.04.19 10:58

Ještě existují takové ty vyloženě přírodní. Vypadá to jako krém, nebo mastička. Kamarádka to jednu chvíli používala, když se zbláznila do bioeko. Třeba by se jí to zrovna zalíbilo.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 10:59
@Petule030 píše:
Myslím, že bude lepší buď kulička nebo tuhý, než spreje. No a podle vůně, aby jí voněl. Složení Fa nevím, ale klidně bych jí to nechala. ;)

S tou kuličkou je spokojená, sama si to umí aplikovat, takže bych byla i já asi radši, kdyby u ní zůstala. Ta Fa jí právě voní, no, ale to složení nevim, nerozumim tomu, tak je to těžká volba. Třeba mě nejvíc vyhovuje Rexona ve speji, ale to bych jí nerada dávala.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 11:00
@Čičorečka píše:
Ještě existují takové ty vyloženě přírodní. Vypadá to jako krém, nebo mastička. Kamarádka to jednu chvíli používala, když se zbláznila do bioeko. Třeba by se jí to zrovna zalíbilo.

Nevíš, kde to mají, jestli v drogerce běžně nebo jen v lékárně?

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 24.04.19 11:03

Tak ji kdyztak koupit v lékárně nějaký přírodní, klidně neparfemovany a k tomu nějakou dívčí voňavku ať si spíš navoni oblečení :think:

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 11:05
@Kriss Tina píše:
Tak ji kdyztak koupit v lékárně nějaký přírodní, klidně neparfemovany a k tomu nějakou dívčí voňavku ať si spíš navoni oblečení :think:

Hm, dobrý nápad :palec: :hug: Snad bude souhlasit :) Snad ty přírodní mají efekt, já ho nikdy neměla, tak nevim, ale mužeme vyzkoušet :palec:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 24.04.19 11:14
@Jančakecalka píše:
Nevíš, kde to mají, jestli v drogerce běžně nebo jen v lékárně?

Spíš si myslim na netu :think: I když dneska jsou přírodní věci i v kamenných obchodech. Nebo se zeptej v Havlíkově apotéce, tam by mohli něco mít.

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 24.04.19 11:17

Tady je víceméně nezávislý test přírodních deodorantů - některé fungujou, některé moc ne.

Ale běžný deodorant vážně není takové zlo, jak se tváří marketing těch přírodních.

Pokud se po sportu nemají možnost osprchovat, tak ještě je možné přibalit do tašky na cvičení vlhčení ubrousky a otřít se a pak použít deodorant/antiperspirant.

https://www.arome.cz/…-deodoranty/

Příspěvek upraven 24.04.19 v 11:19

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 11:18
@Čičorečka píše:
Spíš si myslim na netu :think: I když dneska jsou přírodní věci i v kamenných obchodech. Nebo se zeptej v Havlíkově apotéce, tam by mohli něco mít.

Na net juknu. Havlíkovu apotéku tu nejspíš nemáme, ale vim o jedné prodejně, kde by to možná měli. Díky

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 24.04.19 11:19
@Ou píše:
Tady je víceméně nezávislý test přírodních deodorantů - některé fungujou, některé moc ne.

Ale běžný deodorant vážně není takové zlo, jak se tváří marketing těch přírodních.

Pokud se po sportu nemají možnost osprchovat, tak ještě je možné přibalit do tašky na cvičení vlhčení ubrousky a otřít se a pak použít deodorant/antiperspirant.

https://www.arome.cz/…-deodoranty/

Příspěvek upraven 24.04.19 v 11:19

Díky, moc zajímavé ;) :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama