Depilace intimních partií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 14:25
Depilace intimních partií

Zdravím,

Mohu se zeptat, čím si depilujete intimní partie do plavek? Spíš myslím okolo, nosím volnější prádlo a stejně jsem okolo podrážděná. Po ziletce, ač je nová, se pokaždé osypu,… Je dobrý depilační krém? Nebo rovnou pásky? :)

Reakce:
SlečnaDahlia
Závislačka 2649 příspěvků 17.06.19 14:29

Depilačním krémem. Mám ráda ty do sprchy: nanesu silnější vrstvu nasucho, potom přiloženou houbičkou ve sprše všechno setřu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 14:35

@SlečnaDahlia a smím se zeptat, který používáš a jak dlouho to vydrží? :) dekuji moc :srdce:

terien
Extra třída :D 11717 příspěvků 17.06.19 14:37

Dříve brazilská depilace, teď IPL světlo.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 17.06.19 14:42

Klasicky epilátorem, tím, co chloupky škube. Po žiletkách vypadala moje kůže jak vodňanské kuře a jakýkoliv proces, jehož výsledek vydrží méně, než 14 dní, mě otravuje.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 17.06.19 14:46

@SlečnaDahlia a používáš nějaký speciální na tyto partie? Párkrát jsem použila na nohy a kromě toho, že to šíleně smrdí, to taky dost dráždí kůži, takže bych se to asi bála požít tam dole :oops:.

Nickless
Povídálka 30 příspěvků 17.06.19 14:57

Cukrová pasta/voskový pásky za mě. Žiletkou to je strašně otravný. Depilační krém na tvrdý a tmavý chloupky nedoporučuju, neodstraní je to a udělá se pořádná vyrážka, a to málo chloupků co to odstraní, začne zarůstat, navíc to pekelně smrdí, nikdy víc.

Azeretereza
Závislačka 2877 příspěvků 17.06.19 15:14

Za mě klasika, žiletka, mám už vytipovany prádlo, který po holení snesu. Navíc mi chlupy nijak hodně nerostou, takže to řeším tak maximálně 1× do měsíce, krém nechci, protože to smrdí a bála bych se zánětu, pasta nebo epilator zase bolí :mrgreen: tak babo rad. Dřív když jsem se holila víckrát týdně úplně dohola, taky jsem bývala podrážděná, teď když to shazuju už v nějaký délce, tak tyhle problémy nemám.

Klopotkova
Extra třída :D 12308 příspěvků 17.06.19 17:16
@Azeretereza píše:
Za mě klasika, žiletka, mám už vytipovany prádlo, který po holení snesu. Navíc mi chlupy nijak hodně nerostou, takže to řeším tak maximálně 1× do měsíce, krém nechci, protože to smrdí a bála bych se zánětu, pasta nebo epilator zase bolí :mrgreen: tak babo rad. Dřív když jsem se holila víckrát týdně úplně dohola, taky jsem bývala podrážděná, teď když to shazuju už v nějaký délce, tak tyhle problémy nemám.

Proč už nebýváš holá a jinak souhlasím - taky používám žiletky.

Azeretereza
Závislačka 2877 příspěvků 18.06.19 11:45
@Klopotkova píše:
Proč už nebýváš holá a jinak souhlasím - taky používám žiletky.

Neřeším to. Teď jsem se neholila asi dva měsíce a mám tak max. půl cm, žádnej prales. Takže jen oholim třísla, aby to nevypadalo blbě v plavkách a čus. Navíc je teď přítel už asi měsíc pryč, tak nemám proč :mrgreen:

BrnackaM
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 18.06.19 11:47

Cukrová pasta cca jednou za 4 týdny.

LeKi
Stálice 80 příspěvků 18.06.19 20:55

Cukrova pasta taky, nechavam si jen maly trojuhelnicek. Boli min nez vosk ci epilator (to jsem zkousela a myslela, ze umru!!). Nejsou po nem zadny pupinky a fleky, pokozka je trochu cervena, ale rychle vybledne. + za me velky plus ze dorustani neskrebe, neboli, nesvedi (to mi delaji ziletky).

Váš příspěvek
Reklama