Pěnové puzzle - co vydrží?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubla Bůčková
Kelišová 7128 příspěvků 17.06.19 10:21
Pěnové puzzle - co vydrží?

Ahoj,
prosím o vaše zkušenosti s puzzle na podlahu. Mimčo si oblíbilo žužlání dílků :roll: Nejradši má ty malé konce po stranách, to jsem zarazila. Ale vyndala jsem tu prostřední část - kolečko o průměru asi 10 cm (nemám to klasické barevné s čísly, zvířátky) a to se mu krásně drží. Zuby ještě nemá a nechce vzít na milost žádné kousatko, tak bych to celkem i uvítala. Ale nevím, jestli to není jednoduché rozkousnout nebo kousek ukousnout. Zkoušela jsem to rukou různě a vypada, ze drží. Nemá někdo zkušenost? Díky.

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 17.06.19 10:24

@Bubla_Bučková Pěnové puzzle jsem vyhodila a místo toho pořídila Casmatino podložku. Mají silnější a a nebo větší a tenčí. Je super, protože se dá umýt a je v jenom kuse a teď na trávu ideální. https://www.flomat.cz/…yska-0-9-cm/?…

Janli
Echt Kelišová 9310 příspěvků 17.06.19 10:24

Moje děti to taky měly místo kousátka a drželo to jak helvétská víra. Nevím, že by se jim povedl kousek urvat. Ale to bylo naše puzzle, za tvoje neručím… :mrgreen:

P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 17.06.19 10:27
@Janli píše:
Moje děti to taky měly místo kousátka a drželo to jak helvétská víra. Nevím, že by se jim povedl kousek urvat. Ale to bylo naše puzzle, za tvoje neručím… :mrgreen:

No, ono taky záleží, co je v tom všechno za sajrajt. Jako chápu, že prcci olíznou a ožužlají kde co. Ale zrovna tohle puzzle moc zdravě nevypadá.

Bubla Bůčková
Kelišová 7128 příspěvků 17.06.19 10:28

@P4ja to vypadá dobrý i na cestování :palec:

Lucynka_v
Stálice 100 příspěvků 12 inzerátů 17.06.19 10:28

Ja myslim, ze bez zubu to neukousne. Zubama nam to deti ukously. Nejsem si jista, jak moc je to vhodne na kousani, ale asi lepsi, nez PVC kabely…

kamilka33
Stálice 74 příspěvků 1 inzerát 17.06.19 10:30
@P4ja píše:
@Bubla_Bučková Pěnové puzzle jsem vyhodila a místo toho pořídila Casmatino podložku. Mají silnější a a nebo větší a tenčí. Je super, protože se dá umýt a je v jenom kuse a teď na trávu ideální. https://www.flomat.cz/…yska-0-9-cm/?…

Ježis! To vypadá dobře!

Jinak kousat bych to mimco moc nenechala, po několikátým myti se mi jeden dilek zacal odlupovat… Mozna vadny kus, ale já bych to nepokousela.

Bubla Bůčková
Kelišová 7128 příspěvků 17.06.19 10:30
@P4ja píše:
No, ono taky záleží, co je v tom všechno za sajrajt. Jako chápu, že prcci olíznou a ožužlají kde co. Ale zrovna tohle puzzle moc zdravě nevypadá.

No jo no… A taky si říkám, že se to naučí, pak někde na návštěvě najde dílek z písmena P a narve to do pusy :lol:

krtek93
Neúnavná pisatelka 18686 příspěvků 17.06.19 10:31

@Bubla_Bučková Naše to taky ráda žužlala. No, dobrej pocit jsem z toho neměla (protože bůhví co v tom je že…), ale nutno říct, že puzzle vydržely, nikdy nic neužvejkala (zuby tehdy ještě neměla).

ugluk
Hvězda diskuse 47024 příspěvků 17.06.19 10:40

Tak atesty na strkání do pusy to mít musí, pokud to není kupované někde na tržnici, toho bych se nebála. Ale když si vzpomenu, jak mé bezzubé dítě v klidu „kousalo“ všecky možné na první pohled nerozkousatelné potraviny, asi bych strach měla. Já na to zatím dávám látkovou plenu (mimčo na tom s holým zadkem trénuje převalování), tak mi okusuje tu :mrgreen:

P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 17.06.19 11:06
@Bubla_Bučková píše:
@P4ja to vypadá dobrý i na cestování :palec:

jj, je to super. Máme právě tu silnější a je z toho takový větší obdélník, který se složí do tašky. Vozím to i na přespání k našim. Protože to pěkně izoluje a dá se to omýt.

P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 17.06.19 11:07
@kamilka33 píše:
Ježis! To vypadá dobře!Jinak kousat bych to mimco moc nenechala, po několikátým myti se mi jeden dilek zacal odlupovat… Mozna vadny kus, ale já bych to nepokousela.

Jj, je to super. Cena je vyšší. Ale zase se to nikde nerozloží a pěkně sbalí. Jak vypadají ty tenší a větší to nvm, ale za mě fakt dobrá věc. Skladná, izoluje a dá se převážet.

Bubla Bůčková
Kelišová 7128 příspěvků 20.06.19 13:26

Holky update :mrgreen: tak odrikaneho chleba největší krajíc. Rozhodla jsem se mu kolečko pod dohledem dávat a baví ho sotva chvilku a spíš s ním mava.

kamilka33
Stálice 74 příspěvků 1 inzerát 20.06.19 20:49

@Bubla_Bučková
:palec: vyreseno :lol:

Váš příspěvek
Reklama