Depka doma - koronavirus

Anonymní
25.3.20 13:36

Depka doma koronavirus

Ahoj chtela bych si s nekym popovidat jak zvladate izolaci a traveni vetsinu casu doma s batoletem.Mam 9mesicni holcicku a nechci ji radsi moc casto brat ven jak to delate vy s malymi detmi? Jak se zabavite doma? Ja uz nevim cim se zabavit doma vse uklizene pride mi ze delam vse uz dokola jak blbec :lol: :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24163
25.3.20 13:38

U nás naopak, bordel, nemám se dvěma dětma na nic čas, musím vařit, učit se se starší, kojit mladší a asi mi z toho brzy jebne :zed: večer sotva mluvím s manželem a odpadnu. Manžel pracuje v pokojíčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
25.3.20 13:47

No tak to te obdivuju jeste ucit dalsi dite to bych nedala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
25.3.20 13:48

My mamy ti zvladnem ale je to zahul teda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pvln34
25.3.20 13:49

Môžeš pomáhať iným ;) niečo sa učiť - niečo seriózne, aby si pri nástupe spet do prace mala viac možností. Len treba chcieť :kytka: co by iný v tejto dobe dali za to, mat trosku voľného času.

• Nahlásit
  • Citovat
24163
25.3.20 13:50
@Elvic123 píše:
No tak to te obdivuju jeste ucit dalsi dite to bych nedala

No a ještě manžel doma, který ale musí pracovat. Super a dneska jsem se tak rozčílila, že si holka dobrovolně radši uklidila pokojíček :mrgreen: no nic, jdu s kočárkem na balkon nebo strčím to menší do babyboxu, to zase má bojkot kojení a nechce spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2636
25.3.20 13:52

Je to náročné, ale jinak to nejde. Tak se všichni držte :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2865
25.3.20 13:52

Též jsem doma na očr. Učím 2 děti, 1. a 3. třída. Do toho uklidit, vařit, atd. Rozhodně se nenudím. Partner jezdí ve 3 domů a jezdíme na 2 hodiny do lesa. Nepotkavame vůbec nikoho. Jsem vycucana, hlavně psychicky, ale na večerní společnou chvíli třeba u vína si čas najdeme. Myslím, že si po tom všem začneme vážit úplně těch obyc věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
25.3.20 13:53

Taky mi prijde, ze tezce selhavam :lol:
Ucim se starsim synem, navic ma zlomenou ruku, musim jeste za nej vse psat :zed: do toho se snazim zabavit smysluplne mladsiho.
Plus neustale vareni, protoze by porad neco jedli… nedovedu si predstavit mit treba jeste homeoffice 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2636
25.3.20 13:55
@jopo píše:
Též jsem doma na očr. Učím 2 děti, 1. a 3. třída. Do toho uklidit, vařit, atd. Rozhodně se nenudím. Partner jezdí ve 3 domů a jezdíme na 2 hodiny do lesa. Nepotkavame vůbec nikoho. Jsem vycucana, hlavně psychicky, ale na večerní společnou chvíli třeba u vína si čas najdeme. Myslím, že si po tom všem začneme vážit úplně těch obyc věci.

ano, hodnoty se přehodnotí, pokud lidé zase rychle nezapomenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12362
25.3.20 13:55

Mám 8 měsíční a ven chodíme, ted byla zima, tak ne, ale jinak jo nebo pak zahrada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 13:59

@pikola no prý se v babyboxech začínají objevovat už i děti do 10 let :lol: tak mi s tím mým sedmileťákem svitla naděje. To tří měsíční si ještě chvíli nechám, ale brzy poputuje za bráchou taky. Nebo že bych je tam šoupla najednou? :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16219
25.3.20 13:59

Tak ja s 10 mesicnim v pohode, vetsi depku mam ja ze nemuzem poradne ven, nez malej, tomu je to fuk, zároveň porad neco nekde vytahuje takze se nenudim :D horsi je to se starsim, ten je zvykly byt venku, chce kamarady, doma se nudi a vymýšlí blbosti. Kdyz ja mensi hodnej, tak sem zacla hodne pect, abych zabila cas, ale zas to vyrovnam cvicenim, tak doufam ze po karantene nebude cela rodina jak kuličky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
25.3.20 14:00
@pikola píše:
No a ještě manžel doma, který ale musí pracovat. Super a dneska jsem se tak rozčílila, že si holka dobrovolně radši uklidila pokojíček :mrgreen: no nic, jdu s kočárkem na balkon nebo strčím to menší do babyboxu, to zase má bojkot kojení a nechce spát.

A do kolika se mohou strkat do babyboxu? Potřebovala bych tam strčit 17 letá dvojčata, je to s nima na zabití. Teď se hádají o notebok, máme dva, ale ten druhý nechce, že se to am dlouho načítá. A to je pořád dokola. O půlnoci zase bude řvát, že jí nejde poslat úkol. S tou druhou jsem řešila rovnici o dvou neznámých, ta jedna neznámá byla ve zlomku, nahoře i dole. Kdo si to má pamatovat 30 let, takový nesmysly. Asi půjdu do lesa, tam je klid, ať se doma pobijou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2865
25.3.20 14:03

@kačka39 jo jdi. Taky chodíme. Poslední místo, kde se můžeš normálně nadechnout. Takový luxus v dnešní době.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama