Deprese a Nikdo poblíž

Anonymní
1.11.19 14:57

Deprese a Nikdo poblíž

Ahoj, nevím jak jinak to pojmenovat. Taky se vám stává, že když vám je nejhůř. Každý se akorát otočí zády? Vy při nich stojíte za každé situace? A jste podporou?…Jak mě není dobře, každý je na mě hnusný akorát. Nebo se mě stane, že to sama třeba sama řeknu " mě je hrozně" a nikdo nereaguje…nebo to tak prostě je? Že druhým naslouchate, podporujete, jste TU. A pak se vám nedostane stejná podpora,?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15518
1.11.19 15:28

To mě moc mrzí, že se ti nedaří najít nikoho, koho by napadlo odpovědět na sdělení že je ti hrozhě " a co potřebuješ?".

Pro lidi možná je jednodušší ti pomoci, kdyby si dokázala říct rovnou co bys potřebovala, ale chápu že to někdy je těžké.

Tak jako tak v okamžiku kdy se potřebuješ vypovídat a okolo nikdo není, tak jsou k dispozici třeba linky důvěry - vznikly právě kvůli takovýmhle stavům, aby se zmenšilo riziko, že se v nich člověk utopí.

Určitě je to jedna z možností, jak si ulehčit cestu zpátky k sobě samé, k nějakému neutrálu a k lepší kontrole nad tím, jak se ti daří fungovat.

Neboj, nakonec bude líp. Jen je potřeba vydržet a pokud není podpora v tvém okolí, tak má smysl zkusit ji hledat jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7200
1.11.19 15:38

Ahoj,
ano, je to běžné. Proto se říká, že v nouzi poznáš přítele.
Jsem si jistý, že tady na emiminu najdeš lidi, co ti pomůžou, povzbudí.
Netuším, co tě do neradostného stavu dostalo, jaké jsou příčiny, projevy, ale uvidíš, e zase přijdou lepší dny. A když se tomu půjde naproti, o to dříve přijdou.
Jsem si jistý, že už jsi spoustu těžkých věcí v životě zvládla. Vzpomeň si na ně, připomeň si, co ti pmohlo je překonat. Není důvod, abys to nezvládal opět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
1.11.19 20:03

Tak tohle jsem bohužel taky poznala. Já se dokázala přetrhnout, kvůli tomu jak jsem se snažila podporovat a pomáhat. Pak jsem se i začala s přítelem hádat. Protoze ho stvalo, ze mi zazvonil mobil a já nastartovala auto a jela.Nebo odchazela i vecer ven, jako vrba. Vždy jsem byla oporou ve dne v noci. A když mi náhodou bylo ouvej, tak tu nikdo pro mě nebyl. Jedine moje mamka, ta mi je oporou vždy. A proto jsem si řekla, že končím s tímhle. Přesně v nouzi poznáš přítele. PS: Pak jsem i zjistila, ze někteří lide moji dobroty zacali i využívat. Proro jak jsem psala, pomůžu neříkám že úplně ne, ale takhle už ne! Max rodině a tem kteří tu pro mě byli alespoň na telefonu, když mi nebylo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat