Kamarádství - jak těžké udržet.

Anonymní
31.10.19 15:13

Kamarádství- jak těžké udržet.

Zdravím, potřebuji si trochu vylít srdce. Už jsem zoufalá. Těžko hledám nové kamarádky. Rok od roku hůř. Teď jsem potkala super holky. Jenže nějak o mě ztrácí zájem. Spíš tráví čas spolu. Mě pak akorát vždy řeknou, že mám jít příště taky, jenže když mě ani nepozvou :nevim: Navíc se nerada vtírám. Já si pak fakt připadám jak blbec. Samozřejmě jsem už také navrhla že něco podnikneme. A nic, jdou radši spolu. :nevim: opravdu se cítím trapně… Fakt jsem naivní, že jsem si vůbec myslela, že to jsou kamarádky ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6762
31.10.19 15:29

Ahoj,
proč myslíš, že tomu tak je? Co je podle tebe překážkou toho, aby vaše kamarádství fungovalo?
V tom hledej odpověď.
A také v tom, proč ti ony příjdou fajn. Co dělají jinak, neý ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 15:36

Zakladatelka

@Premek_Orac Překážka bude to, že radši tráví čas spolu. Neřeknou že třeba někam jdou. No už asi moc fajn nejsou, ale byla sranda, stejný humor, názory a tak. Já se nebudu vnucovat, když nestojí o mojí přítomnost. Jen to nechápu no.

• Nahlásit
  • Citovat
6762
31.10.19 15:43
@Anonymní píše:
@Premek_Orac Překážka bude to, že radši tráví čas spolu. Neřeknou že třeba někam jdou. No už asi moc fajn nejsou, ale byla sranda, stejný humor, názory a tak. Já se nebudu vnucovat, když nestojí o mojí přítomnost. Jen to nechápu no.

To není překážka, to je následek něčeho, co by bylo fajn zjistit, co to je.
Jestli jsi si třeba stěžovala, nebo jsi z jiné sociální vrstvy, nebo ti mohli závidět, nebo jsi více mluvila o sobě, než dávala pozornosti jim, nebo jestli třeba jsi neříkla věci, které se jim neposlouchaly dobře… To může mít spousty důvodů, takové, které ovlivníš, i takové, které ne.
Pak je tu ještě otázka, proč třeba někdo sám nevyhledá se zájmem o kamarádství tebe… To by také bylo dobré vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 15:45

Kolik ti je?:relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.10.19 16:10

Zakladatelka

@Premek_Orac jsem úplně normální holka :lol: jen jsem spíš hodně opatrná. Často nedůvěřivá. Trvá mě to déle navázat kontakt. Právě že se o ně zajímám. Spíš takové ty srandičky a chlapy řešíme. Ale tak přece proč mě říkají pořád do kola, tak příště, příště. Když se nic neděje. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
13440
31.10.19 16:37
@Anonymní píše:
@Premek_Orac jsem úplně normální holka :lol: jen jsem spíš hodně opatrná. Často nedůvěřivá. Trvá mě to déle navázat kontakt. Právě že se o ně zajímám. Spíš takové ty srandičky a chlapy řešíme. Ale tak přece proč mě říkají pořád do kola, tak příště, příště. Když se nic neděje. :zed:

Zkus se zamyslet nad tím, jestli nejsi třeba paranoidní nebo jestli se nechováš vůči lidem nějak divně (nechci tím říct, že jsi divná :hug: ). Ale když už jsi dokázala pojmenovat problém (hodně opatrná, často nedůvěřivá), dá se s tím něco udělat.

Jak se projevuje ta opatrnost a nedůvěra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
31.10.19 18:24
@Anonymní píše:
@Premek_Orac jsem úplně normální holka :lol: jen jsem spíš hodně opatrná. Často nedůvěřivá. Trvá mě to déle navázat kontakt. Právě že se o ně zajímám. Spíš takové ty srandičky a chlapy řešíme. Ale tak přece proč mě říkají pořád do kola, tak příště, příště. Když se nic neděje. :zed:

To nevim, proc rikaji. Ale vidis, uz jsi dokazala pojmenovat, v cem se lisis. Jak se zachovaji ony, to neovlivnis. Ale s tim, proc nemas duveru k lidem, pracuj, pokud to chces prolomit. Ja jsem trochu podobny, takze tech blizkych pratel si drzim par.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
17.11.19 14:15
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuji si trochu vylít srdce. Už jsem zoufalá. Těžko hledám nové kamarádky. Rok od roku hůř. Teď jsem potkala super holky. Jenže nějak o mě ztrácí zájem. Spíš tráví čas spolu. Mě pak akorát vždy řeknou, že mám jít příště taky, jenže když mě ani nepozvou :nevim: Navíc se nerada vtírám. Já si pak fakt připadám jak blbec. Samozřejmě jsem už také navrhla že něco podnikneme. A nic, jdou radši spolu. :nevim: opravdu se cítím trapně… Fakt jsem naivní, že jsem si vůbec myslela, že to jsou kamarádky ????

Ahojky ono to mnohdy ani duvod mit nemusi, proste ja tenhle pocit znam. Pristehovala jsem se z Brna, jsem clovek co nerad nekomu lze. Ale v dnesni dobe rikat lidem pravdu do oci asi neni uplne to prave orechove. Ale zase jsem clovek co by se pro druhe rozdal, coz se o druhych rict neda a kdyz to pak vidim tak hazim zpatecku a uz se nechci ani s temi lidmi nadale vidat. Muj pritel mi rika ze je chyba ve mne protoze ocekavam nejake chovani, a tim se zklamu a pak hodim zpatecku. Rika mi ze nemam od nikoho nic ocekavat a sama se chovat tak jak chci aby se lidi chovali ke mne. Tak se tim posledni dobou ridim a je mi dost o lepe. Asi jsem ti moc neporadila vid? Kdybys mela jakykoli problem a chtela si jen tak popovidat klidne napis do soukrome zpravy, muzeme si predat i telefonni cisla a pokecat i pres telefon. Budu drzet palce at se ti tva situace obrati k lepsimu. :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama