Deprese a řezání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 19:51
Deprese a řezání

Ahoj, je mi 15 let a trpím depresemi. Někdy takové ty stavy řeším řezáním. Někdy se cítím vážně hrozně, jsem smutná, nic mě nebaví, jsem otrávená, špatně spím, pořád se mi střídají nálady. Také trpím úzkostí a pocitem že jsem tu zbytečná a bylo by lepší kdybych tu nebyla. Přemýšlím o návštěvě psychiatra či psychologa ale nevím jestli to není zbytečné. Co myslíte vy? :nevim: :(

Reakce:

medunka23
Kelišová 7050 příspěvků 14.10.18 19:59

Myslím že ve tvem případě to určitě zbytečné není, jen je třeba najít lékaře kterému budeš důvěřovat.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15112 příspěvků 14.10.18 20:01
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 15 let a trpím depresemi. Někdy takové ty stavy řeším řezáním. Někdy se cítím vážně hrozně, jsem smutná, nic mě nebaví, jsem otrávená, špatně spím, pořád se mi střídají nálady. Také trpím úzkostí a pocitem že jsem tu zbytečná a bylo by lepší kdybych tu nebyla. Přemýšlím o návštěvě psychiatra či psychologa ale nevím jestli to není zbytečné. Co myslíte vy? :nevim: :(

Ve tvém případě bych vyhledala psychologa nebo psychiatra co nejdříve.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25040 příspěvků 14.10.18 20:52

Pokud je to pravda, řekni to rodičům, ti tě snad k psychologovi dovedou.

Uživatel je onlineSafrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 14.10.18 21:26

Urcite se rodicum sver..

lachim162
Povídálka 21 příspěvků 15.10.18 09:13

Ahoj, určitě se obrať na odborníka, každý je na světě důležitý a i pro někoho ;) Pokud ráda posloucháš hudbu, mohu ti poradit rapera Revoltu (Revolta TV na youtube), jeho hudba dost motivuje a zvedá sebevědomí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >