Reklama

Deprese a nespavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 04:43
Deprese? Nespavost

Ahoj. Asi 3 měsíce trpim depresivnimi stavy, které začaly po rozchodu s přítelem, už 3 měsíce jsem se pořádně nevyspala a jsem už na pokraji úplného zhroucení. Jsem strašně unavená za normálních okolnosti bych usnula okamžitě, ale jsem neustále v takovém hrozném napětí ani nevím proč, když lezim mám furt plnou hlavu myšlenek, když výjimečně usnu, tak se za hodinu vzbudím a už nezaberu znovu a tak to jde pořad dokola a už nemůžu, premyslela jsem, ze zajdu na psychiatrii jestli by mi to trochu pomohlo třeba AD..Nebo mi prosím poraďte nějaké babske rady na usnuti, dekuju :zed:

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17178 příspěvků 27 inzerátů 09.08.18 06:27

Babske rady nepomohou. Jdi k doktorovi a najdi si psychoterapeuta. Ať je brzy lépe. :kytka:

Hanyžka1
Stálice 66 příspěvků 09.08.18 06:28

Zdravím, já takto nespala, nejedla, když mi zemřel tatínek, trepalo se mi celé tělo zevnitř a pomohly antidepresiva, po pár týdnech bylo líp. Pak jsem musela nechat uspat psa s rakovinou a opět tyto stavy, ale lék bylo nové štěně.Ted řeším problémy s přítelem, opět spím nespím, prášky už nechci, ale v noci zaměstnán mozek tím, že si pustím relaxační hudbu, na netu jsou jí hodiny a z babskych rad mi pomáhá pomalé dýchání, nádech cca 4s, zadržet 5 s, pomalý výdech. Když se na to soustredis nemá mozek čas šrotovat a prý to působí jako lehká narkoza. Každopádně přeju ať se brzy pořádně vyspíš a odpočineš si.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 06:39

Tak já trpěla těžkými uzkostnymi stavy. Brala jsem kozlikove kapky, pila medunku, užívala Novo Passit z lékárny. Přes den jakž takž, ale v noci jsem se vzbudila po dvou hodinách spánku, zpocena, s silenymi uzkostmi. Mě pomohly až léky. Na noc Tritico, je to AD, na spaní mi zabralo zázračně.
Takže já bych s návštěvou psychiatra neotalela. Držím ti palce!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 06:49

Moc všem děkuju za rady :kytka: Návštěva psychiatra bude asi neodkladná,zase jsem na chvíli usnula a teď jsem se probudila zpocená a v úzkosti :pocitac: A mám pocit,že se z toho zblázním,to toho chci tolik? Aspoň 8 hodin klidného spánku,co bych za to dala :cert:

ivašot.
Kelišová 6419 příspěvků 09.08.18 07:35

Mě v podobné situaci pomohlo AD Tritico, spaní se spravilo snad během týdne. Vysazovala jsem cca po půl roce a bez problémů.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 09.08.18 08:08

AD na spani rozhodne pomohou, takze neotalej.

Jana525
Závislačka 4825 příspěvků 09.08.18 08:45

Na spani beru kazdy vecer pred usnutim 100mg 5HTP. Je to doplnek stravy. Narozdil od antidepresiv zabira hned. Taky zvysuje serotonin v mozku, takze pozor nesmi se uzivat s antidepresivama !

Alwin
Kecalka 168 příspěvků 11.08.18 15:32

Čím déle v tom budeš, tím bude horší se z toho dostat. Moje osobní zkušenost, zajdi k psychiatrovi. To není žádná osobní prohra nebo něco na co se umírá. Vyslechne tě a vybere pro tebe s ohledem na stav nejvhodnější léčbu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >