Vystouplá piha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sarinaa
Stálice 54 příspěvků 08.08.18 22:58
Vystouplá piha

Chtěla bych se zeptat, mám na třísle vystouplou pihu a chtěla bych si ji nechat odstranit. Slyšela jsem, že to jde i bez zákroku, třeba přiložit na noc na pihu česnek atd. Tak se chci zeptat jestli má někdo nějaké zkušenosti s odstraněním pihy bez lékařského zákroku? Moc děkuju za odpověď :*

Reakce:
Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 08.08.18 23:03

@Sarinaa zkušenost nemám, ale nepouštěla bych se do toho. Kdyby to byla bradavice, pak ano, ale u pihy fakt ne.

Sarinaa
Stálice 54 příspěvků 08.08.18 23:05

@Amelie30 Dobře děkuju, jen se ptám :)

171Jirka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 08.08.18 23:11

@Sarinaa Došel bych si na kožní

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 08.08.18 23:15

@Sarinaa v pohodě, tak vím, že ses ptala, jestli s tím někdo zkušenost má, tak třeba se někdo ozve, kdo to zkusil. :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 08.08.18 23:18

Já měla velkou vystouplou na krku,občas mě svědila a byla celkově nepohodlná. Byla jsem na kožním,dostala doporučení a na chirurgii mi ji ambulantně odstranili,ani to nebolelo,jen trošku štípala umrtvovací injekce.

Laura215
Stálice 55 příspěvků 09.08.18 00:06

@Sarinaa Zajdi si na kožní… je to jen malinký zákrok, téměř bezbolestný. A rozleptávat si kůži česnekem apod., do toho bych nikdy nešla.

Qadra
Stálice 94 příspěvků 09.08.18 00:18

Já bych to nepokoušela. Též jsem měla vystouplou pihu a nakonec z toho byl melanom.

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 09.08.18 06:13

@Sarinaa Mně vyřízl vystouplou pihu v rozkroku gynekolog. Ani ne desetiminutová záležitost. Na kožní se mi s tím nechtělo.

ShadowDancer
Kecalka 115 příspěvků 09.08.18 07:44

O ostraňování pih tímto způsobem nic nevím, přírodně bych si troufla raději na bradavice. Proč nechceš k lékaři? Taky mi jednu odstraňovali, otázka 5 minut, byla velká. Bylo to laserem, jen mě štípla injekce. Ani po tom co to přišlo k sobě jsem o tom nevěděla, byla velká, bez šití. Za mě si tam skoč, je to rychlejší, podle mě účinější a nijak nepohodlné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >