Vystouplá piha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 08.08.18 22:58
Vystouplá piha

Chtěla bych se zeptat, mám na třísle vystouplou pihu a chtěla bych si ji nechat odstranit. Slyšela jsem, že to jde i bez zákroku, třeba přiložit na noc na pihu česnek atd. Tak se chci zeptat jestli má někdo nějaké zkušenosti s odstraněním pihy bez lékařského zákroku? Moc děkuju za odpověď :*

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 08.08.18 23:03

@Sarinaa zkušenost nemám, ale nepouštěla bych se do toho. Kdyby to byla bradavice, pak ano, ale u pihy fakt ne.

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 08.08.18 23:05

@Amelie30 Dobře děkuju, jen se ptám :)

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 08.08.18 23:11

@Sarinaa Došel bych si na kožní

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 08.08.18 23:15

@Sarinaa v pohodě, tak vím, že ses ptala, jestli s tím někdo zkušenost má, tak třeba se někdo ozve, kdo to zkusil. :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 08.08.18 23:18

Já měla velkou vystouplou na krku,občas mě svědila a byla celkově nepohodlná. Byla jsem na kožním,dostala doporučení a na chirurgii mi ji ambulantně odstranili,ani to nebolelo,jen trošku štípala umrtvovací injekce.

Laura215
Stálice 55 příspěvků 09.08.18 00:06

@Sarinaa Zajdi si na kožní… je to jen malinký zákrok, téměř bezbolestný. A rozleptávat si kůži česnekem apod., do toho bych nikdy nešla.

Qadra
Stálice 80 příspěvků 09.08.18 00:18

Já bych to nepokoušela. Též jsem měla vystouplou pihu a nakonec z toho byl melanom.

Paoloska
Echt Kelišová 8075 příspěvků 09.08.18 06:13

@Sarinaa Mně vyřízl vystouplou pihu v rozkroku gynekolog. Ani ne desetiminutová záležitost. Na kožní se mi s tím nechtělo.

ShadowDancer
Stálice 84 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 07:44

O ostraňování pih tímto způsobem nic nevím, přírodně bych si troufla raději na bradavice. Proč nechceš k lékaři? Taky mi jednu odstraňovali, otázka 5 minut, byla velká. Bylo to laserem, jen mě štípla injekce. Ani po tom co to přišlo k sobě jsem o tom nevěděla, byla velká, bez šití. Za mě si tam skoč, je to rychlejší, podle mě účinější a nijak nepohodlné.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >