Reklama

Interferony, Plegridy - užíváte některá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 08.08.18 20:54
Interferony - Plegridy ??

Ahoj, je tu nějaká co užívá interferony? Nejlépe konkrétně Plegridy (peginterferon beta) :think:
Od příštího týdne bych je měla brát jelikoz předešlá léčba nefungovala. Jak zatočit s nežádoucími účinky? A musí se objevit? :nevim: Jak moc u vás interferony účinkují?
Moc Děkuji za všechny názory!
TerkaTer

Reklama

Reakce:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 08.08.18 22:32

Každý ná vedlejší účinky jiné. Jsme rozdílní člověk od člověka. Já jela tu druhou větev, Copaxone, Tecfidera a Lemtrada, takže konkrétní informace poskytnout nemůžu. Každá léčba měla své pro i proti. Někomu jeden lék nic nedělá, druhý má takové vedlejší účinky, že to nezvládne a musí se změnit léčba.

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 08.08.18 22:59

@Lerista mohu se zeptat proc jsi měnila léčbu tak rychle? Mně bylo řečeno že na účinnější preparáty určitě nedosáhnu:(

Lerista
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 08.08.18 23:08

Protože Copaxone jsem měla 7 let, Tecfideru 1,5 a nefungovala a Lemtradu mi dali před půl rokem. Je to 9 let. Nemocná jsem 22 let.

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 09.08.18 09:57

@Lerista aha tak snad lemtrada bude fungovat na 100% :) mně copaxone tak jdu na tohle, no uvidíme, děkuji za odpoved A přeju hodně zdravicka :))

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >