Interferony, Plegridy - užíváte některá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 08.08.18 20:54
Interferony - Plegridy ??

Ahoj, je tu nějaká co užívá interferony? Nejlépe konkrétně Plegridy (peginterferon beta) :think:
Od příštího týdne bych je měla brát jelikoz předešlá léčba nefungovala. Jak zatočit s nežádoucími účinky? A musí se objevit? :nevim: Jak moc u vás interferony účinkují?
Moc Děkuji za všechny názory!
TerkaTer

Reakce:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 08.08.18 22:32

Každý ná vedlejší účinky jiné. Jsme rozdílní člověk od člověka. Já jela tu druhou větev, Copaxone, Tecfidera a Lemtrada, takže konkrétní informace poskytnout nemůžu. Každá léčba měla své pro i proti. Někomu jeden lék nic nedělá, druhý má takové vedlejší účinky, že to nezvládne a musí se změnit léčba.

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 08.08.18 22:59

@Lerista mohu se zeptat proc jsi měnila léčbu tak rychle? Mně bylo řečeno že na účinnější preparáty určitě nedosáhnu:(

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 08.08.18 23:08

Protože Copaxone jsem měla 7 let, Tecfideru 1,5 a nefungovala a Lemtradu mi dali před půl rokem. Je to 9 let. Nemocná jsem 22 let.

Terkater
Povídálka 37 příspěvků 09.08.18 09:57

@Lerista aha tak snad lemtrada bude fungovat na 100% :) mně copaxone tak jdu na tohle, no uvidíme, děkuji za odpoved A přeju hodně zdravicka :))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 08:13
Interferony a vedlejší ucinky

Ahoj! Chci se zeptat, která z vás pocítila vedlejší účinky interferonu? Ted nemyslím jen flu like ale zvýšené jaterní testy, snížené krvinky apod? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >