Špatné ledviny - příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 14:58
Špatné ledviny příznaky

Jaké jste měli příznaky u špatných ledvin než vám lekář řekl že vám nefungují tak jak mají. K lékaři se chystám, ale ráda bych znala i osobní zkušenosti.

Před 6 lety jsem prochladla na ledviny od té doby mám často zánět močáku. V poslední době často chodím na wc a párkrát jsem měla na toa. papíře i krev..A i díky rodinné anamnéze mám strach

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8861 příspěvků 33 inzerátů 08.08.18 15:00

Unava, spatne vlasy, uzkosti, …

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 08.08.18 15:09

To vypadá na zánět močálů ;) dostaneš ATB a bude dobře. Pokud už si léčená byla tak to chce znovu a lépe (lepší ATB)

U ledvin je únava, plus já jsem měla bolesti zad v oblasti ledvin a když se do nich bouchlo (poklepalo) tak to hrozně bolelo. Stačí odběr krve a bude se vědět.

Martha03
Kecalka 491 příspěvků 08.08.18 15:14

No já třeba žádné příznaky neměla. Měla jsem asi 2× zánět močových cest, které jsem však spíše pokládala za důsledek nesprávné hygieny po sexu. Pak jsem dostala horečku a začala mne bolet záda a cca za tři dny mě vlezla rychlá se selháním ledviny. Měla jsem zdurenou jednu ledvinu (měla dvojnásobnou velikost) doteď jsem měla jen asi tři záněty močových cest (je to už 6 let) přesto chodím na kontroly co půl roku a mám riziko opětovného zdureni ledviny a chronický náběh v panvičce ledviny. Co já mám za info tak musím sledovat zvýšení teploty, bolest zad, nedostatečné vylučování moči či případně zvláštní barvu tmavší než normálně, přibývani na váze v důsledku zadržování vody v těle, pěna v moči, svalová slabost, nechuť k jídlu, svalové křeče nebo změna barvy kůže, příliš málo nebo naopak příliš mnoho moci v kontextu toho kolik toho vypijes. Zpravidla by to mělo být více příznaků najednou…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >