Bolest ledvin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fany97
Povídálka 39 příspěvků 07.08.18 21:33
Bolest ledvin

Dobrý večer. Byla bych ráda za jakoukoli radu od někoho, kdo s tím má zkušenosti. Ve čtvrtek mě začala pobolívat ledvina, pak se to změnilo v pálení, až to bylo nepříjemné. Při čůraní žádné pocity. V pátek jsem šla k doktorce. V moči BYLA I VIDĚT krev, velké množství bílých krvinek, atd. Prý zánět močovodu. Antibiotika. Dnes jsem dobrala. Víkend celkem v pohodě, ale od pondělka zase bolesti celý den, i dnes. Už mám bolavá celá záda a do toho mě začala bolet i pravá ledvina. Šla jsem k doktorovi, i když jsem měla jít na kontrolu 13. v pondělí. V moči absolutně už nic prý. Bolesti odpovídající ledvinové kolice. Ještě dnes jsem musela na urologii, kde mi udělali rentgen ledvin. Vše v normě. Uzavřeno jako ledvinová kolika, injekce do zadku ( působila asi dvě hodiny, a to do sebe ještě láduju algifen), na čtvrtek objednána na CT, tak snad se něco dozvím. Ale nejdou mi do hlavy dvě věci. Ta první, jak je možné, že mě bolí najednou obě ledviny. Teď večer zejména ta pravá a ta levá ne, nechápu to. Proč by se to najednou prohodilo. A za druhé, není to poprvé. Už od 17ti let dva roky v kuse stejný kolotoč. Bolest ledvin, žádné potíže při močení, ale pořád stejná diagnoza. Zánět močového měchýře nebo jsem prostě byla na kapačkách, kde mi rozehnali bolest a chvíli dobrý, dokud se to OPĚT nevrátilo. Nikdy na nic nemohli přijít. Ledviny v pořádku, vždycky. (podle ultrazvuku) Pak jsem měla rok klid a ted zase. Je mi teď 20 a já už opravdu nevím, co s tím. Nemyslím si popravdě, že bych měla koliku, protože ta bolí opravdu hodně. A já můžu celkem normálně spát, chodit nebo něco dělat. Sice omezeně, ale dá se to. Jen jsem už šíleně unavená z té bolesti, už mě opravdu bolí celé tělo. Už ani nemám chuť jíst, vlastně ani nic dělat, někam chodit. A to jen kvůli té bolesti. Poraďte někdo prosím :,( :,(

Reakce:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 07.08.18 22:38

To fakt nebude kolika. Mám za sebou tři a fungovat se s tím nedá. Taky by určitě na ČT nečekali do čtvrtka, mně ho dělali vždy do pár hodin od hospitalizace a to jen proto, že mě to chytlo vždy v noci, hned ráno už jsem frčela na ČT, do té doby mě ládovali kapačkama abych se toho rána dožila v psychickém zdraví :lol: tipla bych to spíš že se ti zánět přesunul do ledvin. Nemáš možnost dojet si na jiné pracoviště k jinému lékaři?

Fany97
Povídálka 39 příspěvků 07.08.18 22:43

@SussieS No, já když končila na kapačkách, tak mě max. udělali sono a to bylo vše. :D Teď mě pan urolog, u kterého jsem byla poprvé, poslal na CT. Chtěl abych šla ještě dnes, ale na CT mi řekli, že mě musejí objednat :/ No, je to asi také možné, ale to by pak asi bylo něco v moči :/

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 07.08.18 22:50

A dívali se ti jen na ledviny nebo kompletně sjeli celé močové cesty? Kdyby tam byl kamínek tak už dávno v ledvině být nemusí, může být na cestě, ale to by podle mě ty bolesti byly fakt silnější. Prd musí objednat, nikdy jsem objednaná nebyla, ledviny jsou vždy akutní a prostě se jde, to jsi zase narazila na blba :roll: doktor ti měl napsat žádanku nebo tam zavolat a domluvit ti to. No přeju, aby to nebylo nic vážného, ona to není sranda a já skončila i na sále

Fany97
Povídálka 39 příspěvků 07.08.18 22:53

Dělali mi rentgen ledvin a celých močových cest. On mi žádanku napsal, sám mi řekl, že by bylo nejlepší ještě dneska, ale že neví, jestli to stihnu. Samozřejmě jak jsem lítala k obvodnímu, na ulogii, rentgen, zase urologie, tak bylo poledne a už tam byla jen sestra, tak mi řekla, že mě musí objednat. Já se taky bojím, už se to s těma ledvinama táhne dlouho a začínám už mít opravdu strach :/

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 07.08.18 23:08

Pokud už jsi evidována na urologii tak už se příště ani obvodakem nezdržuj. Ja už třeba rovnou chodím i s blbym zánětem močáku na uro ambulanci do nemocnice kde jsem byla hospitalizovaná a všechna péče je tim mnohem rychlejší.

Fany97
Povídálka 39 příspěvků 07.08.18 23:11

Já tam dnes byla úplně poprvé :) předtím jsem byla jinde a tam mi stejně na nic nepřišli, tak jsem šla k jinému.

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 07.08.18 23:16

Tak snad čtvrtek napoví a neodbydou tě…

Fany97
Povídálka 39 příspěvků 07.08.18 23:20

@SussieS Děkuji :srdce:

natymaty
Nováček 5 příspěvků 10.08.18 15:41
Potadte nevite nekdo

Prisum o laskave orthop.vysetreni k vylouceni othop.priciny pelvialgie ev.zkusma rhb pelvialgia l sin persist byra

natymaty
Nováček 5 příspěvků 10.08.18 15:47
Rada

A u toho me boli leva ledvina

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 10.08.18 16:08

@Fany97 tak jak jsi dopadla?

Fany97
Povídálka 39 příspěvků 26.08.18 22:10
@SussieS píše:
@Fany97 tak jak jsi dopadla?

Dopadla jsem tak, že na CT vše v pořádku. Sjeli mi všechny orgány až po dělohu. Urolog mi rekl, že mám jít gyndu, že to bude zřejmě gynekologický problém. Popsal mi pár příčin, které se mohou projevovat i touto bolesti. Za čtyři dny tam jdu, musím až doberu prášky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >