Reklama

Hmotná uzlinka za uchem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:04
Hmotná uzlinka za uchem

Ahoj, dnes jsem našla malou bílou na kosti za uchem. Půjdu k dr.,ale chci se zeptat, máte nebo mel jste to taky nekdo?

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 08.08.18 09:12

Taky si je občas nahmatám. K doktorovi zajdi, ale určitě to nebude nic vážného. Já jsem kdysi měl za uchem několikacenti­metrové boule a nic to nebylo..sami se pak zmenšily.

CrazyOwl
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 18:24

Syn takhle mívá zvětšené uzliny když se blíží nějaké nachlazení nebo tak. Většinou za ušima nebo vzadu na krku Do pár dní je to v normálu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:33

Tak jsem byla u dr., prohmatal za uchem i krk a pry ok, uzlinka nevýznamná, pry jen Kdyby do 3 mesicu nezmizela, až přijdu.ani krev nebral,a to je extra pečlivý.tak snad ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 08:13

@Havran007 ahoj, muzu se zeptat-uz od cervence eviduju mini boulicku za jednim uchem, na ORL na to sahali, pry ok, bezvyznamna reaktivni uzlinka, ktera by mela casem zmizet, ale ja ji citim porad, nektery dny vubec, fakt tam neni, nekdy zas jo…vubec nechapu, jak je to mozny…vetsi neni v zadnym pripade..ale kompletne to proste zatim taky nezmizelo…jen na par dnu vzdycky..krev mam ok…resili byste? nic mi jinak neni…

Jijinka4
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 09:43
@Anonymní píše:
@Havran007 ahoj, muzu se zeptat-uz od cervence eviduju mini boulicku za jednim uchem, na ORL na to sahali, pry ok, bezvyznamna reaktivni uzlinka, ktera by mela casem zmizet, ale ja ji citim porad, nektery dny vubec, fakt tam neni, nekdy zas jo…vubec nechapu, jak je to mozny…vetsi neni v zadnym pripade..ale kompletne to proste zatim taky nezmizelo…jen na par dnu vzdycky..krev mam ok…resili byste? nic mi jinak neni…

Ahoj vůbec to neřeš jak mám taky za uchem takovou boulicku-uzlinku už od 17 let. Vždycky se zvětší, když jsem nemocná nebo i jen tak. Takže můžeš být v klidu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 09:45

@Jijinka4 moc diky, u dr.jsem byla,abych to nepodcenila :mrgreen: ale myslela jsem,ze splaskne navzdy nekdy :)

Jijinka4
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 09:57
@Anonymní píše:
@Jijinka4 moc diky, u dr.jsem byla,abych to nepodcenila :mrgreen: ale myslela jsem,ze splaskne navzdy nekdy :)

Většinou už zůstane mimochodem i dcera ji má :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 10:15

@Jijinka4 dekuju :hug:

Jijinka4
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 11:06
@Anonymní píše:
@Jijinka4 dekuju :hug:

Není zac :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 12:25

@Jijinka4 jeste posledni dotaz, promin, takza jsi s tim na ultrazvuku nebyla? zadny exgtra testy?

Jijinka4
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 12:49
@Anonymní píše:
@Jijinka4 jeste posledni dotaz, promin, takza jsi s tim na ultrazvuku nebyla? zadny exgtra testy?

Nevadí. Jen jsem to řekla dr. A ten jen řekl, že je to normální reakce na infekci v těle a nemusím se tím vůbec zabývat. Ona se mi ta uzlinka zvětší i když se třeba riznu do prstu navíc jsem alergik na plno věcí a při alergické reakci se mi taky zvětšuje. Fakt se toho nemusíš bát zvlášť když to viděl i lékař. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 12:58

@Jijinka4 diky moc…to vis internet a hruzy tam :-) ja jsem taky alergik, silny, mam i adrenalinovy pero..tak ok!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama