Deprese u psa

43
23.7.20 13:16

Deprese u psa

Ahoj. Mám podezření ze moje psí holčička (5let) začala trpět depresí. Není už tak veselá, stále se něčeho bojí, třese se, sápe se na mě, je pořád zalezlá v pradelně. Návštěvu vždy dlouho vítala a stále „buzerovala“ s hračkou. Teď se jen přijde podívat kdo přišel, očuchá a zase jde pryč. Byla jsem s ní teď na víkend pod stanem a jen to tam odležela místo toho aby nadšeně běhala kolem tak jako vždy. Z veselé holčičky se stal mrzutý pes se smutným pohledem. Nemáte někdo zkušenosti co dělat? Jak ji zase vykouzlit úsměv na čumáku? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29646
23.7.20 13:21

V prvni rade veterina! Vzdycky, kdyz se takhle zmeni chovani, je treba zjistit, jestli je pes zdravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4544
23.7.20 13:31

Přesně tak, v první řadě zajít za veterinářem!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
23.7.20 13:37
@asha píše:
V prvni rade veterina! Vzdycky, kdyz se takhle zmeni chovani, je treba zjistit, jestli je pes zdravy.

Děkuji za radu. Už jsem si zjišťovala jak mají otevřeno a rovnou tam dnes zajedu. Jsem z toho nějaká špatná tak ať se ujistim že ji nic po zdravotní stránce netrápí a snad lékař poradí co s ní pokud je to psychicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
23.7.20 15:11

Tak sedíme v čekárně a čekáme na výsledky. Máme šelest na srdíčku. Jsem z toho nějaká úplně hotová… Musím si zjistit co to vlastně je a co to obnáší… Je to moje mimino a představa že ji něco je, je vážně hrozná. Doufám že to bude v rámci možností v pořádku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51060
23.7.20 15:22

@Lalandy kdy naposled hárala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
23.7.20 16:35
@Markéta80 píše:
@Lalandy kdy naposled hárala?

Holčička je kastrovana. Teď jsem přijela od vet. Máme šelest na srdíčku. V pondělí jdem na kontrolu a čeká nás kardio

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
23.7.20 16:48

@Lalandy držím palce ať vše dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51060
23.7.20 17:15

@Lalandy tak snad léky zaberou a bude zase jako dřív :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
23.7.20 17:17

A žere normálně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
23.7.20 22:41
@Bafonek píše:
A žere normálně? [/citace
Je pravda, že moc nežrala což jsem dávala za vinu tomu, že ji granule nechutnaji. Už od mala máme problém že pokud ji dlouho jeden druh, už ji pak nechutná. Hlavne jsem ji koupila nějaký blbý. Takový jak slysovany koňský lejno. Nevim jak to popsat. Ani to moc nevonělo. Teď jsem koupila polomekky Wolf of wilderness a ji normálně…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
23.7.20 22:41
@Adelka908 píše:
@Lalandy držím palce ať vše dobře dopadne!

Děkujeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
23.7.20 22:42
@Markéta80 píše:
@Lalandy tak snad léky zaberou a bude zase jako dřív :hug:

Děkujeme. Snad jo jinak mě klepne. Jsem na ni závislá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51060
24.7.20 10:02

@Lalandy :hug: určitě se to zlepší. my máme 3 feny a ty jsou teda závislé hlavně na mne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
24.7.20 14:12

Tak to nové žrádýlko snad pomůže. I člověk má hned lepší náladu, když se pěkně „nažere“. :jazyk:. Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama