Jak se zbavit molů - znáte firmu z Prahy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.04.18 08:35
Desinfekce molu

Ahoj, prosim mate nekdo zkusenost s nejakou firmou co v Praze desinfikuje byt od molu?

Uz jsem zoufala. Prvne se mi moly ukazaly v kuchyni a tak jsem vse poradne uklidila a vyhazela nejake potraviny. Ted uz ani nic do zasoby nekupuju. Ale denne tu najdu cca 3 moly a je mi trapne kdyz tu mam navstevu.

Uz i poletuji i po byte. A to uklizim denne.

Poradi nekdo prosim?
Prosim o anonym, stydim se:-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11037 příspěvků 14.04.18 08:48

Já mám dobrou zkušenost s těmi lepícími páskami na chytání molů. Jinak ono je potřeba také pořádně vyčistit police a spáry a prostor za kuchyňskou linkou. Tam se ty potvory také drží…

Anonymní  14.04.18 08:52

Lepici pasky mam a sem tam se tam neco nalepi… ale furt se nekde ukazi. Mam vse vycistene. Velky uklid delam 1 ci 2× tydne a furt neco… zakl.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2403 příspěvků 398 inzerátů 14.04.18 08:56

Potravinoví moli jsou prevíti, není žádný 100% recept jak se jich navždy zbavit, často si je doneseme z obchodu, kde je mají ve skladech. Nejjednodušší a nejlepší metoda je sypké potraviny dát do plastových dóz, vše vytřít a prohledat- měla jsem je i v sáčkových čajích, takže opravdu hledat odkud by mohli být. Možná bych doporučila nedělat si žádné větší zásoby mouky, rýže, luštěnin. Pak už jen trpělivost, oni kolikrát nakladou vejce i tam, kde je člověk nečeká- pečící papír, rožky, police, formičky na perníčky apod.

Ivana 85
Závislačka 2888 příspěvků 14.04.18 08:57
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim mate nekdo zkusenost s nejakou firmou co v Praze desinfikuje byt od molu?

Uz jsem zoufala. Prvne se mi moly ukazaly v kuchyni a tak jsem vse poradne uklidila a vyhazela nejake potraviny. Ted uz ani nic do zasoby nekupuju. Ale denne tu najdu cca 3 moly a je mi trapne kdyz tu mam navstevu.

Uz i poletuji i po byte. A to uklizim denne.

Poradi nekdo prosim?
Prosim o anonym, stydim se:-(

Nemas se za co stydet, to si bohuzel dones normalne z kramu.Taky pouzivam ty lepici pasky.Mam je nalepeny ve vsech skrinkach s potravinama.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 14.04.18 08:58
@Anonymní píše:
Lepici pasky mam a sem tam se tam neco nalepi… ale furt se nekde ukazi. Mam vse vycistene. Velky uklid delam 1 ci 2× tydne a furt neco… zakl.

Ono je to běh na dlouhou trať, taky můžou lítat od sousedů a nebo být někde ve větrací šachtě. Já co šlo přejela parním čističem. Vše, co jde mám ve sklenicích a ve špízce mám levandulové vonné tyčky a domácí bobkový list a v pohodě. Občas se něco nalepí, ale to je tak jeden týdně.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 14.04.18 08:59
@Ivana 85 píše:
Nemas se za co stydet, to si bohuzel dones normalne z kramu.Taky pouzivam ty lepici pasky.Mam je nalepeny ve vsech skrinkach s potravinama.

Jj, já je donesla v krabici s pudinkama. Normálně byly na těch pytlících.

Tableta
Závislačka 3374 příspěvků 14.04.18 09:00

Kup si lepky z DM. Ty jediný pomohly. Přes noc zavírat okna. Všechny nově koupené potraviny dát přes noc do mrazáku. Potom mouky přesít. Jednou týdně vysát a vysavovat nebo vyoctovat potravinovou skříň.
Mimochodem, není to nic, za co by ses měla stydět. Tohle o čistotnosti moc není ;)

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 14.04.18 09:10

Dlouho jsem se jich nemohla zbavit, az jsem se rozhoupala, vsechno jidlo vyhodila, vse ostatni vydrhla a prejela octem. Chvili jsem zila bez zasob, vycistila mezitim cely byt a uz se nevratili. Ta uklidova firma by stejne neudelala nic jineho. Mne tehdy bolely i ty potraviny, byla jsem dost chuda.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 14.04.18 09:12

@kacakaca Ty se dají dát do mrazáku. A stačí to.

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 14.04.18 09:20

To je mozne. Ja mela velke zasoby a pidimrazacek.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 14.04.18 09:22

@kacakaca Jj, no to je nejhorší no, když se nakupují věci v akcích :( Mě už to vytrestalo, tak se snažím tady mít vždycky tak akorát. Oni jsou molové potvory, a pak to stejně člověk musí vyhodit :(

Ivana 85
Závislačka 2888 příspěvků 14.04.18 09:33

@P4ja ja minule koupila krupicovou kasi, po sto letech jsem na ni mela hroznou chut.Kdyz jsem ji rozdelala tak jsem se malem :poblion: :poblion:

Anonymní  14.04.18 09:39

Diky holky. Jak dcerka usne, tak se do toho pustim a snad se jim na chvilku zbavim. Zakladatelka

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 14.04.18 09:45

@Ivana 85 Mně povídej, já všechno vyklidila a nic jsem nenašla. A pak jsem rozdělala originální balení pudinků a bylo jasno.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama