Destrukční deníček

13771
7.2.17 19:21

Destrukcni denicek

Mate nekdo doma destrukcni denicek? Zajimaji me vase zkusenosti, znama se o tom zminila, tak jsem myslela ze bych koupila neteri (11let) k narozeninam, ale zas aby to nebyla uplna hloupost. Podle popisu to vypada zajimave, ale jestli si to ty eshopy nepribarvujou, nerada bych aby to bylo zklamani :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
7.2.17 19:37

Zkušenost, nemám ale koukala jsem tady na video
https://youtu.be/usgigaujiRs

Osobně mi to jako blbost připadá, ale pro puberťáka těžko říct :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17211
7.2.17 20:45

Moje dite si ho pralo, k jedenactym narozeninam. Mel uspech.
Ja jsem trochu trpela, kdyz jsem videla, jak tu knizku nici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13771
7.2.17 20:59

@mroe ja trpim kdyz se nici jakakoliv knizka, ale o tohle strach nemam, neter bydli daleko takze tomu prihlizet nebudu :D diky za reakci jedno spokojene dite je o duvod vic abych to koupila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.17 15:30

Kupovala jsem destrukční deník kamarádčině dcerce (9 let) a byla nadšená. Zezačátku přijde člověku asu zvláštní plnit ty úkoly (já sama bych tohle s knížkou dělat nemohla, i když je k tomu určená :D ) Ale dárek se líbil a to je hlavní, hlavně můžu doporučit. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13771
20.6.17 18:32

@krejcovicpaja ja ho nakonec koupila v levnej knize, ale knizky miluju a prici se mi je nicit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.17 11:09

@Kriss Tina Naprosto chápu - knížky se neničí :D ale zajímavej nápad to je a když se dětem vysvětlí, že jinak se tohle s knížkama nedělá, tak proč ne :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama