Děti odmítají otce

4.2.20 12:31

Děti odmítají otce

Zdravím všechny, co zažili nebo zažívají něco podobného jako já…

Shrnu to co nejvíce strucneji.. S otcem děti jsem žila 10,5 let (oddani nejsme mame dvě děti dnes dcera za měsíc 11 let syn 6,5 roku) v roce 2017 v říjnu jsme se rozešli respektive ja ukončila vztah, ktery se nedal uz snášet.. Cca 3 roky jsem před naším rozchodem zazivala jen psychické útoky z jeho strany bezduvodne urážkyky, sprosté nadávky bez jakéhokoli důvodu. Vše mu na me začalo vadit, pohyb barvení se se s kamarádkami prostě vše, kam jsem se hla a co jsem udělala bylo vše špatně.. Mezitím mě dokonce i napadl třeba kopnutim do nohy, házení věci po me atd. Začal být sprostý i na děti nevyhybal se slovům, kdyz se mezi sebou postuchovali od držení huby, ze jim rozbije drzky jestli nepřestanou, na dceru dokonce použil i slovo kráva. Nakonec to dopadlo tak, ze chtěl tenkrát vystartovat po dceři, ale ja mu vbehla do cesty a přistála mi pěsti pod zebry, kdy jsem sla hned k zemi. Začala jsem z něho mít strach. Choval se dost zle a agresivně byl sprostý na všechny okolo. Všechno se zlomilo az tehdy, kdy jsem nastoupila po rodicaku do práce. To psychicky neunesl a přiznal se, ze 3 roky je na drogách na pervitinu. Překonala jsem strach, který jsem z něj měla a vše řekla jak mim rodičům tak jeho. Jeho rodiče absolutně mi nepomohli ještě se ho otec zastával a at to s ním ještě zkusím.. Skončili jsme v psychologické pořádně, kde na sebe všechno přiznal a rozešli se.. Deti to v tu dobu brali celkem dobře.. Domluvili jsme se na nějakým styku děti. Vše tak nějak fungovalo jeho rodiče se za něj zarucili, ze uz žádný drogy nebere.. Stejně mi to nedalo a požádala jsem soudně svěření děti do své péče a placení alimentů, co kdyby náhodou u něj člověk nikdy nevěděl.. Byl kdysi OSVČ takže vlastně dělal u svého táty na černo a tudíž mu soud stanovil 2100 na obě děti 900 na syna, 1200 na dceru.. Tak nějak to šlo ja si mezitím našla přítele on mel nějakou přítelkyni.. Deti proti příteli postvaval nazyval ho curkem a kdesi cosi. Jednou když mi volal, tak se strhla hádka nadával mi do tel ja vyzvedla syna ze školky jela domů mezitím on byl hned za námi mlátil do dveří, zvonil nadával snažil se na nás dobývat.. Od ty doby ma z něj syn strach a přestal k němu chodit, ze tam nechce ze se ho boji dnes uz je to rok a půl co se s ním neviděl. Dcera tam chodila nic neříkala nechala jsem to tedy na ni. Az jednou jsem se v práci dozvěděla, ze byl ex chycen policii a ze nalizal pervitin a byl mu odebrán řidičský průkaz a zákaz řízení. To jsem dala stopku i dceři. Ta byla šťastná ze tam nemusí. Nakonec z ni začalo postupem vylézt, jaký to tam bylo jak ji nutil se spolu fotit, aby ukázal jaký je tata.. Všechno dělala co chtěl jen proto ze se ho bála a ze se bála, aby mi neublížil. Uz to bide skoro rok, co se ani dcera s ním neviděla. Dětem nechybí, neptaji se na otce nejeví jakýkoli zájem o něj ani o jeho rodiče (to je kapitola sama o sobě taky) sem tam dceři napíše ta nereaguje.. Jsou rádi, ze ho nevidí mají trauma z něho.. Ted teda došlo na to, ze si podal návrh k soudu na úpravu styku.. A ještě si tam navymyslel lež, ze ja mu branim, přitom si to vše udělal sám.. Nevím kde bydlí, kde žije ani zda pracuje nevím o něm nic. Půjdu to řešit k právníkovi na odvolání..
Snad je tomu nějak rozumět a chtěla bych slyšet i vás názor na celou moji situaci.. Děkuji všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1905
4.2.20 12:50

Hrůza co tvoje děti museli zažít. Držím palce ať to dobře dopadne a nemají z toho trauma na celý život :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85039
4.2.20 13:17

Podle mě děláš dobře, že děti chráníš. Jen se příprav na to, že v očích jiných budeš ty ta, která brání dětem vidět otce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
4.2.20 13:18

Už kvůli těm dětem bych teda do toho dala všechno.. Jen aby k němu nešli.. myslím si že 11let je věk, kdy má dceřin názor nějakou váhu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama