Detska koupel Johnson

18075
26.4.06 08:43

Detska koupel Johnson

Ahoj holky, uz docela dlouho shanim detskou koupel od Johnson - byla v zelene lahvicce s eukalyptem a pouzivala se pri nachlazeni - hezky uvolnovala rymu. Bohuzel nevim presne jak se jmenovala a dlouho jsem ji v zadne drogerii nevidela, tak by mne zajimalo jestli se jeste vyrabi nebo popripade kde jste ji koupili. Diky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Johnson's Baby Koupel pro celé tělo i vlásky?

Přidejte zkušenost s Johnson's Baby Ko...
Napsat příspěvek

Reakce:

140
26.4.06 18:32

Ahoj,dneska jsem byla v lékarně a tuto dětskou koupel s mentolem tam měli.Jinak mi máme moc rádi tu fialovou a občas to střídám a kupuji i modrou.Jinak je pravda že jsem jí taky dlouho nikde neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
1.5.06 23:54

ahoj,nic v zá:,–(ě proti johnsons nemám, ale má malá měla po koupeli johnsons přesušenou pokožku (přesto že uvádí na obalu že je to včetně pleťového mléka) a není žádný alergik ani příliš citlivá…johnsons tedy beru s rezervou, navíc například jejich oleje jsou umělé - tedy pro pokožku ne moc vhodné… pravda že ten výrobek o kterém píšete neznám a možná má lepší kvalitu, já bych ale radši do koupele přidala aroma olejíček, např. od firmy atok (mají certifikované a opravdu perfektní výrobky) Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
2.5.06 15:08

Ja tuhle koupel taky dlouho nevidela, tak zkusim ty lekarny. Diky za tip!

Jinak ja obecne Johnson taky nemusim - dcera obcas mela po jinych Johnson koupelich a pletovych mlekach vysusenou kuzi, ale zrovna tahle zelena koupel byla skvela na nachlazeni a kasel - pri ryme hezky uvolnovala nosik, takze se mlada pred spanim hezky vysmrkala nebo ji odlehlo a pekne odkaslavala.
Ani jsem nepozorovala nejake negativni reakci-vysouseni na plet, ale je fakt, ze jsme ji pouzivali parkrat behem zimy a koupele nikdy nebyly dlouhe a taky to nebylo vic nez tyden. Takze ja tuhle zelenou doporucuju, myslim ze se jmenovala nejak Easybreathe nebo tak nejak. Hanka.

P.S.:pokud ji nekde zmercim, tak kupuji jednu do zasoby a dam vedet, kde jsem na ni narazila. ahoj.

Jinak se nam osvedcuji tymianova mast od firmy JUST na nachlazeni a kasel - mazat ji na prsicka a zada. Delaji snad i olejicek, ale ten nemame a „nase“ Just-distributorka se odstehovala nebo VicVaporub, ale ten nevim jestli se tu dela - vozi nam ho svagr z J. Ameriky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
2.5.06 15:11

My teď koupili tu fialovou od Johnsona s levandulí a dcerka po ní krásně usíná :P . Vysušená není, naštěstí nemáme s pokožkou žádné problémy. Zatím nám všechny přípravky vyhovovaly.

Alusha+2,5letá dcerka+30tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
2.5.06 15:18

Ahoj Hanko!
V Nemecku se tahle kosmetika prodava pod znackou Penaten. Nasla jsem na internetu, ze dela „Penaten Baby Erkältungsbad“ (nebo-li koupel pri nachlazeni), ale asi je to neco jineho. Tohle obsahuje vytazek z tymianu. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama