Dětská kytara

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 10.11.18 09:31
Dětská kytara

Dobrý den maminky Poradíte někdo s výběrem kytary pro 5.5 leté děcko? Na kytaru ještě nehrála ale líbí se ji to a je hudebně nadana
Já jsem teda hudební negramot tak nevím…budem myslíte schopný si brnkat doma? Asi pomůže nějaká hudební kniha popř poradíme také? Děkuji a hezky den

Reakce:

Maui52
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 10.11.18 09:49

@mumisek79 hra na hudební nástroje rozvíjí inteligenci, tedy bych kytaru urcite pořídila, ale raději rovnou i nějaký kroužek, myslíme ze hlavně na zacatku se ty základy celkem hodí a lepší, než když si zažije nějakou špatnou techniku. Speciálně jestli ty ani manžel nehrajes, u kytary je fajn vysvětlit předem i nejakou teorii (také nehraju, absolutně nemá sluch, ale loni jsem si ji také přála a manžel, který hraje krasne, me prave trochu zaskoloval, bez toho výkladu si vůbec své plácání nedovedu představit), kytara je krásný darek. Doporucuju e-shop kytary , maji prodejnu v Modřanech a nás pražského povstání,poradí s výběrem (a pokusi se odradit od těch nejhorších kytar za 2000), doporučují alespoň polomasiv, kde se u velké kytary pohybuje cena od 5500 výš, dětská nevím). Ale i kdytara za 1500 je podle mého lepší než nic, jen to neni na nějakou vážnou výuku)

Russet
Extra třída :D 11671 příspěvků 10.11.18 10:01
@mumisek79 píše:
Dobrý den maminky Poradíte někdo s výběrem kytary pro 5.5 leté děcko? Na kytaru ještě nehrála ale líbí se ji to a je hudebně nadana
Já jsem teda hudební negramot tak nevím…budem myslíte schopný si brnkat doma? Asi pomůže nějaká hudební kniha popř poradíme také? Děkuji a hezky den

Spíš bych doporučila někoho, kdo jí to ukáže, když ty nemáš základy. A s novou kytarou poradí v obchodě. Já se byla schopná sama naučit pár akordů, ale bylo mi víc než pět. Navíc jsem už tou dobou znala noty a akordy.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 10.11.18 10:04

@mumisek79 našla bych učitele, který jí základ ukáže, když začne sama, může ji odradit, že to ze začátku nepůjde. Na kytaru bych se zeptala v obchodě, ale najít opravdu takový, kde tomu rozumí

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 10.11.18 10:09

Ahoj děkuji všem Je to pravé pitomé že nikdo znáš nehraje Teď máme kroužku až nad hlavu nenajdu už prostor Tak to možná nechám až na příští vánoce Teď chodí malá na zpěv tak uvidím co dál…já jsem si spíš představovala klavír ale mluvila o kytaře. Teď bude nacvivovat Jak jsi krásné…s kytarovym doprovodem tak se domluvím s tim učitelem děkuji a hezky den

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 10.11.18 10:13

@mumisek79 i v zus se začíná až v první třídě po pololetí, když dítě zná již něco ze základů nauky. Pokud opravdu chce hrát, tak jděte na jaře k zapisu a zatím nech dítě se těšit.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 10.11.18 10:15

A tedy aby se ucilo hrat samo dítě rodičů nemuzikantu mne přijde sci-fi. To není ukázat pár akordů…

Aliik
Echt Kelišová 8316 příspěvků 10.11.18 10:28

Na kytaru mi přijde v 5,5 letech celkem brzy, u nás ZUŠ preferuje alespoň druháky. Starší hraje od školky na flétnu v ZUŠ, a teď ve 3.třídě budeme přibírat kytaru (zatím ji začnu učit já, mám za sebou 3 roky klasické kytary, a když ji to chytne, tak od září půjde do ZUŠ). Mladší začala v 5 letech v ZUŠ s klavírem, teď jako 6ti letý přeškolák už hraje celkem hezky, a druhý nástroj ji necháme vybrat až od druhé nebo třetí třídy. Mám 3 známé, kteři začali flétnou a od 2-3 třídy přidali kytaru ;)

Aliik
Echt Kelišová 8316 příspěvků 10.11.18 10:29

Jo kytaru přinese Ježíšek, vybrala jsem klasickou 3/4teční (dceři bude 9) ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >