Dětská lampička

347
14.10.10 08:49

Dětská lampička

AHoj, strašně by se mi líbila do dětského pokoje pro našeho malého taková ta otáčecí lampička, co promítá - ukazuje na zeď obrázky…nevím, zda se to tady dá vůbec někde sehnat, viděla jsem to zatím jen v amerických filmech asi :-D Tady jsem zatím viděla takovou tu želvu, co promítá noční oblohu,ale ta se mi moc nelíbí :nevim: Nevíte někdo…?Prosím a děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14535
14.10.10 09:25

Chtěla jsem ti sem vložit odkaz, ale nějak to pořád blokujou. Tak se tě alespoň zeptám, myslíš takovou co ukazuje jen jeden druh obrázků. Třeba hvězdičky nebo srdíčka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14535
14.10.10 09:26
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14535
14.10.10 13:07

Světýlko do pokojíčku

Já jsem chtěla prckovi koupit taky tu lampičku, co promítá na stěnu, má to výměnné destičky jako dijáky, vypadá to naprosto super, ale je to drahé jako čert…můj známý to nabízí na 60.cz , nakonec jsem to zavrhla, protože bohužel máme tak malý pokojíček, že by tam nebylo kam promítat..
Já teda ve finále použila do pokojíku pro prcka to, s čím sama obchoduju :)), můj balldesign :) a nakombinovala jsem si barvy pro malého tak, aby mu kuličky ladily se zbytkem pokoje…
ALe líbí se mi ta modrá pyramida od Terrad, to je super… Ty promítací stojí myslím něco kolem 3000, jsou různé úrovně podle toho, co to všechno dělá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
18.10.10 21:38

no ty ceny jsou teda uchvatny!!! diky vam za info,ale to si snad delaji legraci neee???? :zed: juknu na ten ball …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama