Inspirace na vánoční výzdobu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 13:50
Vanoce

takze ve sklepe mam stromek asi 30cm velky a par banek a to je veskera ma vanocni vyzdoba. prosim poradte mi, zrovna vybiram v ikei vyzdobu ale porad je toho malo :lol: moc rada se necham inspirovat, nejlepe i rucnimi pracemi(pamatuju z detstvi akorat retez :-D ), moc dekuji za jakykoliv napad nebo foto nebo odkaz! :huban:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 12.10.10 13:55

ja myslim, ze moc ozdob se ti na 30cm stromecek nevejde :-D

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 12.10.10 13:57

Já jsem se zamilovala do vánočních dekorací od Topolina!
Zrovna koukám, že letos jde do prodeje od 19.10. ;-)
 http://www.ernstings-family.de/…09913,4.html

Další várka bude 26.10. http://www.ernstings-family.de/…09915,4.html

Ale to je jen začátek

Příspěvek upraven 12.10.10 v 13:59

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 13:59

careynko :lol: :lol: :lol: stromek uz mam vyhlidly v obi,musi mit aspon metr a pul jinak nehraju :lol: ja myslela spis ozdoby na steny, na stul, na okna, stromek si opiplam sama..

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 14:00

cappy nadhera! ty hribecky!! skoro jak za mych detskych let! jdu se nabazit a zjistit jestli tu topolino nekde mame.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 12.10.10 14:03

Pokud bydlíš blízko hranic s Německem, můžeš jet nakoupit osobně, jinak doporučuji nějakého spolehlivého zprostředkovatele na MMB.
Já tam jednu takovou paní mám, nakupuji přes ni rok a nikdy nebyl sebemenší problém

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 12.10.10 14:04
magdicka píše:
careynko :lol: :lol: :lol: stromek uz mam vyhlidly v obi,musi mit aspon metr a pul jinak nehraju :lol: ja myslela spis ozdoby na steny, na stul, na okna, stromek si opiplam sama..

A ja uz si rikala, co blaznis, dav dve koule a mas hotovo :-D

Ale takhle se mi moc libi dekorace s takovejch tech barevnejch slam, jako jsou takovy ty deravy koule, pak hvezdy na zaclony a samozrejme svetylka, bez nich to nejsou vanoce :-)

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 14:06

kurnaaa a jak to zjistim?? na guglu samy mysak miky :think:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 14:09

jojo, svetylek bude habadej i v ikei, slamene vecicky se mi taky libi.

cappy nejsem blizko n.hranic este se poptam a dala bys mi kontakt na tu pani? myslis ze by mi to poslala i do svajcu? teda jestli ji nemas jen pro sebe nebo ja nevim jak to funguje :lol:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 12.10.10 14:15

Tý brďo, tak s tím Švýcarskem nevím :think:
To by bylo děsně drahý to poštovný :-?
Ale můžeš jí zkusit napsat, nemám ji jen pro sebe ;-)
 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 14:29

cappy aha dik.. no ale mohla bych si to nechat poslat treba k nasim :think: no ja se ji zeptam na to postovne a uvidime, diky moc :huban:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 14:55

tak nic, do zahranici neposila. dopr.. zas mi zbyde jen ta ikea.. :lol:

janet9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 12.10.10 20:02

Jestli chceš ruční výzdobu,tak já jsem dělávala sušené plátky pomeranče nebo „vykuchaný“ vlašský ořech ozdobila mašličkou,z pa­píru(nebo uháčkovat) vločky,nebo si kup slámové ozdoby,nebo upeč perníčky a ozdob :palec: :mavam:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 12.10.10 20:34

jooo ted si vybavuju matne ten orech :lol: slepeny s masli, dik za tipy :palec: platky budou nadherne, uz se tesim :lol: vlocky taky! pisu si :potlesk:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 14.10.10 13:25

taky si muzu treba vygooglovat ‚vanocni ozdoby‘ a nemusim tu otravovat ostatni ze? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >