Reklama

Kabelky, tašky - jak skladovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 11.10.10 16:06
Kabelky, tašky jak skladovat

Prosím, poraďte mi nějaký vychytaný a přehledný systém na ukládání kabelek, tašek, batohů co zrovna nenosíme. Bohužel, nic než obr krabici, ve které se musím neustále přehrabovat jsem nevymyslela :oops:

Reklama

Reakce:

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.10 16:13

Velký batohy, krosny ve sklepě, menší batohy a kabelky v horních policích rohové skříně postavené v chodbě kolem botníku a vchodovývh dveří.

Kubik_kubikula
Kecalka 271 příspěvků 11.10.10 16:54

já je mám ve skříni, moc jich ani nemám, takže zatím nemám problém s přehrabováním a vše je hned po ruce

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 11.10.10 17:01

ty co nepouzivam mam ve skrini, ty co nosim casteji - treba poslednich 10 mam na takovejch hackach, ktery sem pridelala na celou stenu v presini a na ni mi vysi ruzne rozvesene. Vypada to ii celkem dobre … (barva steny svetle zelena a bile vetvicky ve kterych jjsou jakoby ty hacky)

vulpes
Kelišová 5009 příspěvků 12.10.10 21:45

Obr krabice s kolečky (z Ikey) uložená v šatně :mrgreen: …kdyby někdo vymyslel něco praktičtějšího, tak se také ráda inspiruji! 8-)

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 13.10.10 09:50

Hmm, zkusím to narvat do poličky, jestli to tam bude držet a nevypadne, líp by se v tom hledalo. Ty háčky jsou dobrý nápad aspoň na ty nejpoužívanější. Díky všem :kytka:

ylca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.11 00:52

Jestliže máte více kabelek u sebe, skladujte je raději odděleně od sebe tak, aby nedošlo k jejich vzájemnému zabarvení nebo poškrábání. Pokud svoji kabelku delší dobu nenosíte, je dobré ji uschovávat v igelitovém sáčku a před uložením ji vycpat bavlněnými hadry či papírem tak, aby si kabelka vždy uchovala svůj tvar. Tohle jsem sice nenapsala já, našla jsem to na ikabelce.cz ;-) ale v podstatě se pod to podepisuju. Už se mi jednou stalo, že se mi kabelky od sebe zabarvili a musela jsem s tím do čistírny. Rády to dělají barvené kožené kabelky, eko kůže moc ne, ale tak pravá kůže je pravá kůže 

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.11 07:15
ylca píše:
Jestliže máte více kabelek u sebe, skladujte je raději odděleně od sebe tak, aby nedošlo k jejich vzájemnému zabarvení nebo poškrábání. Pokud svoji kabelku delší dobu nenosíte, je dobré ji uschovávat v igelitovém sáčku a před uložením ji vycpat bavlněnými hadry či papírem tak, aby si kabelka vždy uchovala svůj tvar. Tohle jsem sice nenapsala já, našla jsem to na ikabelce.cz ;-) ale v podstatě se pod to podepisuju. Už se mi jednou stalo, že se mi kabelky od sebe zabarvili a musela jsem s tím do čistírny. Rády to dělají barvené kožené kabelky, eko kůže moc ne, ale tak pravá kůže je pravá kůže 

Co je to ekokuze?
Jinak teda, ja je mam v predsini nastosovane ve skrini, jeste spolu s jinymi vecmi, cas je v krabici a je to problem. Vzdycky si reknu, ze dalsi nee, ale nikdy to nevydrzim a dalsi joo. Ale mam samy levny z kozenky, sice pekny,, ale kozenky nebo z latky nebo jakoby sustaku.
Na vesacky v predsini nemam misto. Ve spajzu taky ne. Bydlim ve starem baraku,takze sklep je vlhkej, dari se tam akorat bramboram. Tak nevim.
Obcas nejakou vyhodim, to jediny je fakt ucinny.

obycejnaholka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 30.12.11 07:31

Jsem na to stejne..furu sportovnich a levnejsich tasek mam v megakrabici od Ikea,bohuzel nemam jinde v byte na ne misto bohuzel…skrin mam napranou jinyma vecma a predsin malinkatou :(

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 30.12.11 09:23
Anonymní píše:
Co je to ekokuze?

Rozemleté ořezky pravé kůže, nanesou se na textil a používá se tam, kde pravá kůže (je levnější, samozřejmě obvykle méně kvalitní).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.15 10:27

Ahoj, stydím se, proto anonym, prosím: právě jsem zjistila, že mám daleko víc kabelek, než jsem myslela, asi tak 30 ks. většinou mám levné z trhu, pár značkových, ve smyslu Samsonite. Už je nemam kam dávat, tak je chci proházet, ale nevím co s nima. Prodat? Za kolik? Věnovat? Kam prodat? Komu věnovat? Do kabelek patří i batohy, malé tašky přes rameno a batůžky. Škoda, že jsem si to finančně nespočítala už dřív, třeba by mě kabelkománie přešla…co mám dělat?

1. s těma kabelkama, báglama atd.
  2. se sebou, abych to už nenakupovala

díky za pochopení a za anonymity
kdo se považuje za kabelkomanika, at mi sem taky napíše, kolik jich cca vlastní a za jakou dobu je nasyslil…
díky.
a proč sem? už ani nevím, kam je skladovat…a jak…

Uživatel je onlinekaja00
Extra třída :D 13457 příspěvků 02.04.15 10:33

Tak já bych vyřadila to co nepoužívám. Kabelky i batohy a tašky bych dala do charity nebo se poptat po známých jestli nechtějí. Ty značkové a zachovalé zkusit prodat nebo darovat. Prodat za minimálně poloviční cenu, když jsou onošené.

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 02.04.15 13:50
@Anonymní píše:
Ahoj, stydím se, proto anonym, prosím: právě jsem zjistila, že mám daleko víc kabelek, než jsem myslela, asi tak 30 ks. většinou mám levné z trhu, pár značkových, ve smyslu Samsonite. Už je nemam kam dávat, tak je chci proházet, ale nevím co s nima. Prodat? Za kolik? Věnovat? Kam prodat? Komu věnovat? Do kabelek patří i batohy, malé tašky přes rameno a batůžky. Škoda, že jsem si to finančně nespočítala už dřív, třeba by mě kabelkománie přešla…co mám dělat?
  1. s těma kabelkama, báglama atd.
  2. se sebou, abych to už nenakupovala

díky za pochopení a za anonymity
kdo se považuje za kabelkomanika, at mi sem taky napíše, kolik jich cca vlastní a za jakou dobu je nasyslil…
díky.
a proč sem? už ani nevím, kam je skladovat…a jak…

Jako bych to psala já - taky jsem zjistila, že mám spoustu kabelek (asi též těch 30) a pravidelně nosím max 5. :roll:
Teď jsem se rozhodla vyřadit ty, co nenosím a dám je na charitu. Aspoň mě nebude tak moc tížit svědomí, kolik jsem za tolik kabelek uvalila peněz. :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >