Dětská (platonická) láska

174
5.8.20 11:15

Dětská (platonická) láska

Ahoj, nevěděla jsem, jak nazvat tuto diskuzi.. :D
Každopádně každý z nás byl někdy platonicky zamilovaný, měl svého tajného idola, pro kterého jsme probrečeli noci a vždycky to byl s největší pravděpodobností člověk, kterého jsme nemohli mít :)
Tak mě zajímá, skončil někdo doopravdy se svou dětskou, největší láskou? :D takový ten člověk, do kterého jste byli opravdu zamilovaní, ale on o tom buď nevěděl, nebo vás dokonce odmítl. Jaká je vlastně šance, že se to stane? :D
Na základce (asi tak do šesté třídy) jsem byla hrozně zamilovaná do bratrova spolužáka, on je o něco starší než já, takže potom odešel na střední a já jsem na něj nějak zapomněla.. ve škole jsme se zastavili, občas jsem byla na bratrových oslavách (většinou jako ta otravná sestra, která chce být s nima :mrgreen: ) hlavně proto, abych mohla být s ním.. no a teď nedávno jsem viděla v tramvaji kluka, měl roušku, takže jsem ho nepoznala, ale hodně se mi líbil.. no a pak vystoupil, sundal si roušku a mě došlo že je to on :D tak jsem se rychle otočila, protože jsem zpanikařila.. no ale teď mám pocit, že do toho padám zase :D co teď? Asi jsem v háji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
174
5.8.20 11:17

Ve škole jsme se zdravili* pardon :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
5.8.20 11:20

Tak přes bratra sežeň kontakt, ty máš nějakou představu o něm, třeba bude mít taky zájem, jestli je nezadaný.

• Citovat
  • Nahlásit
174
5.8.20 11:22
@Pet32 píše:
Tak přes bratra sežeň kontakt, ty máš nějakou představu o něm, třeba bude mít taky zájem, jestli je nezadaný.

No, já kontakt mám.. vím, že přítelkyni měl, ale nevím, jestli jsou pořád spolu. Měla bych to zkusit? :) :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
5.8.20 11:29
@Darkandeep píše:
No, já kontakt mám.. vím, že přítelkyni měl, ale nevím, jestli jsou pořád spolu. Měla bych to zkusit? :) :oops:

Když to nezkusíš, nebudeš nikdy vědět, budou jen domněnky. Třeba se z toho něco vyvine nebo budete kamarádi

• Citovat
  • Nahlásit
50255
5.8.20 11:41

Nevim, jestli k sobe neco citili v detstvi. Ale spoluzacka a spoluzak ze zakladky jsou par, maji uz i dite. Ve skole si nevzpominam, ze by k sobe tihli.
Ale sestra mela ve tride spoluzaky (deti stejne vesnice), kteri spolu od mala velmi kamaradili. Uz na ZS spolu chodili. Pozdeji se vzali, taky maji uz deti. Vydrzelo jim to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama