Drzé děti

Anonymní
4.8.20 18:22

drzé děti

Ahoj, zajímalo by mně, co nejhoršího vám vaše děti řekly?
Mně řekla nedávno dcera 17 let, že jsem kráva a dost mě to urazilo. Jak si může dovolit něco takového říct rodičům?
Co nejhoršího řekly vaše děti vám?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18112
4.8.20 18:24
@Anonymní píše:
Mně řekla nedávno dcera 17 let, že jsem kráva a dost mě to urazilo. Jak si může dovolit něco takového říct rodičům?
Co nejhoršího řekly vaše děti vám?

8o 8o a zuby jí zůstaly všechny??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18112
4.8.20 18:25

Dcera je ješte malá, takže zatím mi říká samé hezké věci. Dost mě ale vyděsilo, že prý zůstane napořád bydlet s námi 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14121
4.8.20 18:27
@Anonymní píše:

To si doma takhle běžně nadáváte? Tohle mi říct dítě, tak ji drží jako vyšitou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
4.8.20 18:28

To je celkem silny kafe…ale deti mam ještě maly, tak co muzu vedet, jestli to na me v puberte nevybali taky :nevim:. Ale jsem si celkem jista, ze by mi ruka vyletela, než bych se zmohla ji na to cokoli říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
4.8.20 18:28

Kluk 3,5 let, když je na mě naštvaný, tak prý nejsem jeho kamarádka a jsem zlobivá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27056
4.8.20 18:29
@terien píše:
Dcera je ješte malá, takže zatím mi říká samé hezké věci. Dost mě ale vyděsilo, že prý zůstane napořád bydlet s námi 8o

To mi syn říká taky. Připomenu mu to v 15, až potáhne přes můj odpor na technopárty. Mě to neděsí. Když vidím, jak na mě ve vteřině „zapomene“, když má kolem sebe kámoše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27056
4.8.20 18:30
@Anonymní píše:

A co jsi jí provedla? To bych asi nevydržela a dala jí co proto. U nás se mluví slušně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14121
4.8.20 18:32

Jinak mě děti citově vydírají stylem že se o ně nezajímám a že jejich problémy neřeším. Jo a ještě jsem na ně zlá, protože chci, aby se učily nebo si po sobě uklízely :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
4.8.20 18:33

My jsme tři holky, pubertu jsme prý měly příšernou :D…ale nikdy jsme si toto k rodičům nedovolily. Jo, někde za rohem, aby nás neslyseli :lol: Jednou jsem polohlasně řekla mamce, že je blbá…no, k mé smůle šel kolem zrovna taťka…tak mě břinknul po papuli, že jsem i hvězdičky viděla…

Příspěvek upraven 04.08.20 v 18:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2836
4.8.20 18:34

A cos ji na to řekla? Mě by tedy svrbela ruka i u takhle velkého „dítěte“ 8o Me starší dceři jsou dva roky, takže nejdrzejší bylo „maminko kšaaaa“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
4.8.20 18:35

Urazilo? Já bych byla pekelně na. sraná… a facku by rozhodně dostala. Nidky jsem si nic takového k rodičům nedovolila. A doufám že dceru mám vychovanou tak že si to ke mě taky nedovolí..zatím jsou ji čtyři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12613
4.8.20 18:39

Mám dospělé děti a nikdy mi žádnou urážku neřekly ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
4.8.20 18:44

Dcera mi v 6 letech rekla. Mami, ale ty jsi jen obycejna mama, nic jineho. Zamrzelo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4467
4.8.20 18:45
@Anonymní píše:
Řekla bych, že 17-letá dcera už není pubertální dítě, které nezvládá emoce.
Takže slyšet to doma, mrzelo by mě to hodně. Na nějaké facky je už trochu pozdě, to si myslím, že už rozhodně vhodné není (a podle mě ani nikdy nebylo…)

Ale rozhodně bych si s dcerou popovídala o tom, jak se k sobě chováme, toto bych teda v žádném případě nenechala jen tak odeznít bez vyřešení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama