Dětská postel HEMNES Ikea nebo jiná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jenny.fields
Generální žvanilka 23913 příspěvků 29.03.18 20:33
Dětská postel HEMNES Ikea nebo jiná?

Zařizujeme pokojík pro dítě a chci postel, která má ještě navíc vytahovací další lůžko a šuplíky. Nemůže to být palanda. Moc na výběr není. Chci i slušnou nosnost, ne 80 kg.

Máte někdo tuhle?
https://www.ikea.com/…s/S09186126/
Nosnost tam teda není plus mi přijde nepraktické jak se předělává na dvojlůžko, ale je to jedna ve výběru.
Pokud by měl někdo další typ, budu ráda, ale už mám vše prolezlé.
Jo a postel musí být bílá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineYaya2
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 29.03.18 20:35

Syn má tuhle:
https://www.nabytek-valmo.cz/…rava-zdarma/
Mají i v bílé barvě.

Rive
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 29.03.18 20:36

Nepraktické? Vždyť jen vytáhnete a je to.
Nosnost bude ok, měli jsme ji s manželem i jako normální postel, takže zátěžovýma testama prošla :oops:

Pifinka
Kecalka 421 příspěvků 3 inzeráty 29.03.18 20:36

My ji mame, je stale roztazena, abych mohla u dcerky spat i ja, neprakticke mi to tedy fakt neprijde, naopak. Nosnost je urcite velka, neb se na ni vleze muz (120kg), ja (80kg) a dcerka (12kg). Jsem s ni moc spokojena.

jenny.fields
Generální žvanilka 23913 příspěvků 29.03.18 20:48
@Rive píše:
Nepraktické? Vždyť jen vytáhnete a je to.
Nosnost bude ok, měli jsme ji s manželem i jako normální postel, takže zátěžovýma testama prošla :oops:

Ale to není vytahovací jako šuplík, ne?
Jsou to dvě matrace na sobě, takže si nemůžeš v noci vymyslet, že jdeš spát k dítěti a vytáhnout to, protože manžel chrápe :mrgreen:

JEstli ten systém teda dobře chápu.

pe-terka
Extra třída :D 14127 příspěvků 29.03.18 20:48

@jenny.fields máme tu co uvádíš, akorát v dřevěném provedení. Kupovali jsme ji nedávno a spokojenost :palec: Nosnost je dobrá, nijak se netřepe. Ale je fakt, že laťky od truhláře bývají silnější. Počítej teda, že je složená vyšší, takže kupovat spíš nízké matrace.
Způsob rozkladu nám právě vyhovuje, ptž vytvoří takřka plnohodnotné dvojlůžko a spáči jsou ve stejné rovině.

jenny.fields
Generální žvanilka 23913 příspěvků 29.03.18 20:49
@Pifinka píše:
My ji mame, je stale roztazena, abych mohla u dcerky spat i ja, neprakticke mi to tedy fakt neprijde, naopak. Nosnost je urcite velka, neb se na ni vleze muz (120kg), ja (80kg) a dcerka (12kg). Jsem s ni moc spokojena.

A ty nízké matrace nevadí?
U nás by byla zatažena a roztáhnout je při potřebě.

Rive
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 29.03.18 20:53

Tak ta jedna matrace se da dat za postel, je na to i speciální díl a druhé lůžko vysuneš jako šuplík.

Rive
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 29.03.18 20:55
@Rive píše:
Tak ta jedna matrace se da dat za postel, je na to i speciální díl a druhé lůžko vysuneš jako šuplík.

Takže si tam vlastně můžeš dát jak vysokou matraci chceš

Adull
Kecalka 367 příspěvků 29.03.18 20:57

@jenny.fields Dcera má tu samou v odkazu. Sice je to vytahovací „šuplík“, ale je tam normálně laťkový rošt. Matrace můžeš mít na sobě obě /jde sice o zvyk, protože je to hodně vysoké/, ale pokud máš hodně malé dítě je možná lepší mít na spaní jen jednu matraci. Matrace si můžeš v Ikee vybrat nižší nebo vyšší, ale jak říkám, když je pak máš na sobě, tak mi to přijde hodně vysoké. Když tu postel roztáhneš, tak je to normálně pohodlné letiště. Máme jí necelý rok, manžel na ní občas spí, když dcera usne u nás v posteli nebo občas tam spíme všichni. Nejsme rozhodně žádní tlouštíci a přijde mi, že už docela vrže - prostě masiv to není.

jenny.fields
Generální žvanilka 23913 příspěvků 29.03.18 21:04
@Adull píše:
@jenny.fields Dcera má tu samou v odkazu. Sice je to vytahovací „šuplík“, ale je tam normálně laťkový rošt. Matrace můžeš mít na sobě obě /jde sice o zvyk, protože je to hodně vysoké/, ale pokud máš hodně malé dítě je možná lepší mít na spaní jen jednu matraci. Matrace si můžeš v Ikee vybrat nižší nebo vyšší, ale jak říkám, když je pak máš na sobě, tak mi to přijde hodně vysoké. Když tu postel roztáhneš, tak je to normálně pohodlné letiště. Máme jí necelý rok, manžel na ní občas spí, když dcera usne u nás v posteli nebo občas tam spíme všichni. Nejsme rozhodně žádní tlouštíci a přijde mi, že už docela vrže - prostě masiv to není.

a kde máte teda tu druhoou matraci?

Adull
Kecalka 367 příspěvků 29.03.18 21:09

@jenny.fields Mám už dceru na nižším stupni ZŠ a spí na obou, ale asi jde fakt o zvyk, protože jí to nevadí. Když jsem tam párkrát spala sama, tak to byl divnej pocit, jako princezna na hrášku :D Ze začátku jsem měla chuť tu jednu matraci shodit, ale byla jsem líná :D Stěžuje si jen, že když nemá prostěradlo přes obě matrace /když jsou složené na sobě/, ale dvě klasik prostěradla, tak prý jí ta jedna matrace ujíždí.

pe-terka
Extra třída :D 14127 příspěvků 29.03.18 21:44
@Adull píše:
@jenny.fields Mám už dceru na nižším stupni ZŠ a spí na obou, ale asi jde fakt o zvyk, protože jí to nevadí. Když jsem tam párkrát spala sama, tak to byl divnej pocit, jako princezna na hrášku :D Ze začátku jsem měla chuť tu jednu matraci shodit, ale byla jsem líná :D Stěžuje si jen, že když nemá prostěradlo přes obě matrace /když jsou složené na sobě/, ale dvě klasik prostěradla, tak prý jí ta jedna matrace ujíždí.

naše dcera spí taky na obou matracích :mrgreen:
Jinak k tomu improvizovanému výsuvu, když tam někdo leží…Záleží na hmotnosti spáče. S dítětem vysuneš v pohodě, když je výsuvný rošt zatíženej dospělákem, je to už dost náročné.

Mondousek
Stálice 94 příspěvků 29.03.18 23:50

My mame jednu matraci normal+jednu skladaci.

Adull
Kecalka 367 příspěvků 30.03.18 12:25

@pe-terka Jak se ten šuplík vysunuje vím, mám tu postel přeci doma :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama