Dětská postýlka Sundvik Ikea

141
7.4.21 12:16

Dětská postýlka Sundvik Ikea, prosím o radu

Ahoj holky, nemáte prosím některá tuto postýlku? Potřebovala bych vědět jak moc je vysoká od země v té vyšší poloze matrace.

Moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
7.4.21 12:18

Dobry den
Od země je to 55cm :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
7.4.21 12:21

@Sisi 14 moc Vám děkuji! S postýlkou jste jinak spokojená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4204
7.4.21 12:49

Jsem rada, ze už ji nemusím měřit :lol: každopádně v ni teď vegeti už druhé ditko a za mě spokojenost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.4.21 13:20

@Mamca_1234 zatím ji máme postavenou a teprve čekáme až ji koncem měsíce zaplní mimco 😁 ale jinak je krásná a myslím ze bude sloužit suprove :) celkové my sme vždycky s nábytkem z ikei spokojeni máme i prebalovaci pult a jiné skříňky nebo stolky a vše suprove :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
7.4.21 14:07

@Verurizeckova super, moc díky! tak to jí hned na konci měsíce objednám, u nás bude vegetit od července :D Mamca_1234 na telefonu se na Bajinu nemůžu přihlásit :/

Příspěvek upraven 07.04.21 v 14:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
7.4.21 14:08

@Sisi 14 Jéé tak to se musíte těšit :srdce: my jí hodláme postavit tak v květnu někdy, aby byla na červenec připravená s předstihem :)))

z Ikei máme také téměř vše, tak proto jsem se na ní ptala, máme postel Malm, ale dost vysokou matraci, tak mi šlo o to, jak je postýlka vysoká…

Mamca_1234 na telefonu se na Bajinu nemůžu přihlásit :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.4.21 18:16

@Bajina.P Jojo natesenost je veliká 😁 😊…upřímně když přišla tak sem se taky bála ze to je blby rozměr já sem dost malinka a říkala sem si ze se mi bude blbě ohýbat ale myslím si ze to je akorát :) a viděla jsem i ze si někdo ty sroubky které drží tu desku na matraci prevrtaval podle svého takže si myslím ze při nejhorším je možnost nějakého posunu ale myslím za sebe ze to není ani třeba :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat