dětská postýlka v blízkosti počítače

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 16.03.09 13:12
dětská postýlka v blízkosti počítače

Holky prosím poraďte mi…mám byt 2+1 a čekáme třetí dětátko.Mám spaní pod stropem a pod postlelemi je místo.Máme tady rohový stůl s pc.Chtěla bych sem dát dětskou postýlku,ale nevím jestli je to vhodné.Prý to vysílá elektromagnetický smog.Ale to mě je divné,i když je pc vypnutý.Nevím,možná by stálo za to pc dát jinam.Co myslíte? :-)

Reakce:
janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 16.03.09 13:52

Jestli je to možné, já bych dala PC jinam. A zrovna tak i televizi, pokud je někde v místnosti.

denise77
Kecalka 204 příspěvků 16.03.09 14:17

Ahojky, tak tohle jsme řešili s manželem před měsícem, a to dokonce v jiné místnosti by byla postýlka na stěně, kde je v druhém pokoji comp a šňůry i tak jsem postýlku dala na druhou stranu, vedle počítače to si ani nepředstavím, nedala bych.
 Denisa

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.09 15:34

Taky bych to zkusila řešit jinak. Jestli je vypnutý tak možná budiž, ale občas na něm budete chtít dělat, ne? Vlny jsou samozřejmě blbý, ale i to slabé hučení je nepříjemné a mohlo by se stát, že by pak mimi mělo problémy se spaním. A nejsou špatné jen vlny z monitoru, vyzařuje i počítač (ta bedna) zezadu.

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 16.03.09 17:19

Mame taky 2+1 a sice velke mistnosti, ale uz ted rikam, je to strasne neprakticke!! Kdyz chci neco delat a Tomik spi, tak mam proste smulu. Coz je dost casto. Nemame sice pc hned vedle postylky asi 2m, ale co nevidet ho stehujeme do jine mistnosti. Tot jen ta prakticka stranka, o vlnach ani nemluve…

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 16.03.09 17:38

Je to blbost. Vlny jsou všude. Mobily, televize, rádio. Organismus člověka je bombardován ze všech stran, 1PC to nevytrhne. Leda se odstěhovat na Merkur :D :D :D

S praci: - kup si notebook. Je to stejně praktičtější, když máte malý byt.

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 16.03.09 19:58

Ahoj

toto jsme taky řešili - ale jek píše zaneth - elektrosmog je opravdu všude - dokonce trochu vyzařují prý i zásuvky - takže asi tak - když si na PC hodím připojení k netu , nabídne mi to ještě asi 3 sítě jiných uživatelů -my máme wifinu nastavenou na min . výkon - ti druzí které chytáme zřejmě na max …

Pohledej po netu, ale jak se píše je to de facto všude ale obecně platí nemít tv ani pc v ložnici - pokud to nejde jinak nemyslím si že vás to nějak zdravotně ovlivní - nevím jestli někdodělal nějaké studie vlivu na zdraví člověka… když jsem to před lety hledala tak jsem nic nenašla. A opravdu to na mě působilo tak že leda žít na měsíci abych se tomu vyhla…

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 16.03.09 20:08

Myslím,že tak velký vliv to mít nemůže,ale hučení byť malé větráku u pc by mohlo teoreticky vadit.Když jsme měly holky,tak jsme bydleli v garsonce.Spinkaly v obýváku a my měli udělané spaní v kuchyni.A také jsme fungovali.Ale stejně dám počítač na druhou stranu pokoje,bude tady aspoň víc místa.Děkuju všem za názor.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 16.03.09 23:15

Ahoj.já si teda nedokážu představit 3děti a 2 dospělí v 2+1 8O .tam se přece nemužete vejít né?
Pc bych určitě malému u hlavy nenechala :wink:

Melissa174
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 15:09

nechci rozumovat,ale počítač by neměl být ani v místnosti kde spí dospělí,natož malé miminko.Pokud máte PC kam dát jinam,neváhala bych.Já miminko čekám,bohužel předěláváme bydlení u rodičů a tak mám zatím jen koupelnu a jeden pokoj,takže PC i televize bude přímo u postýlky,ale zatím nemám jinou možnost,hned jak bydleníčko doděláme,stěhuji vše pryč.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >