Dětská skupina - kolik platíte?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.5.22 08:33

Dětská skupina - kolik platíte?

Jako vše, tak i dětská skupina se bude zdražovat, zase, od září… Tak mě napadlo, jak je to jinde, kolik platíte za docházku? Resp. castku za cetnost navstev, napr. u nas doted kolem 2 tis za 2 dopoledne mesicne, nove to bude skoro dvojnasobek :roll: Nejak vsak nemam asi moc jinych moznosti - babicka nefunguje, chuva vyjde draz, pracovat aspon obcas musim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21141
13.5.22 08:45

Tak ono je to kolikrát 2000 za 2 dny, ale 5 tisíc za celý měsíc a člověk vydělá mnohem víc než ty tři tisíce rozdíl. A kolik by SIS představovala vlastně? :lol: pravda mají dotace a ty budou pozor letos končit. Ale máš tam třeba 15 děti 3 zaměstnance, energie… Cena kolem 7000 za měsíc v dětské skupině by mi třeba přišla adekvátní i vzhledem k péči nadstandardní. Tolik teď budeme cca platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
13.5.22 09:12

Naše byla původní dětská skupina, pak z toho udělali soukromou školku, za celodenní celoměsíční platíme 4500,–. Příští rok už půjde snad do státní, nedivila bych se, kdyby taky zdražili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35769
13.5.22 09:34

My platili 350 korun na den, kdo chodil porad, platil asi 4500 mesicne. Loni. Plus jidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7513
13.5.22 09:40

Ceník našeho rodinného klubu. 12-14 děti bylo většinou. Dávala jsem od roka a čtvrt 2 dny v tydnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.5.22 09:41

U nás se platí 4000 Kč za 4 dny celodenní docházky + 1200 Kč za jídlo a je to ještě prakticky to nejlevnější, co tady máme. Teď doufám, že klapne státní školka a bude chodit syn od září tam, ale vzhledem k tomu, že je prosincový, tak to bude spíš ještě rok v DS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
13.5.22 10:13

350 na den plus 50 na oběd, teď teda zdrazovali, nevim o kolik přesně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
13.5.22 12:36

Mám dceru ve státních jeslích (resp. v dětské skupince) a teď psali email, že díky dotacím se školné zlevňuje na 3200/měsíc za plnou docházku. Plus se platí jídlo a to také zlevňují ze 124 na 100 Kč/den (platí se jen za ty dny, kdy je dítě v jeslích).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.7.22 08:07

Hlídací agentura, dětská skupina 4000/měsíc, nezávisle na tom jak často chodí a zůstává - platí se jen za to, že drží místo.
Což mě štvalo nejvíc, když ze začátku byl prakticky každý druhý týden doma marod.
Neuděláme nic, od září jde do státní. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
5.7.22 10:11
@Terrca píše:
U nás se platí 4000 Kč za 4 dny celodenní docházky + 1200 Kč za jídlo a je to ještě prakticky to nejlevnější, co tady máme. Teď doufám, že klapne státní školka a bude chodit syn od září tam, ale vzhledem k tomu, že je prosincový, tak to bude spíš ještě rok v DS.

Držím palce, já jsem se státní institucí skončila, sice ušetříte finance, ale pro děti to mnohdy není nic moc. Čest vyjímkám.
Jinak škoda, že DS je tak málo, mě nakonec 2letý i 4letý zůstali doma, takže já už to ve státní nebudu zkoušet a prostě budu platit jak mourovatá, aby byli děti spokojený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 11:16
@PetraMeli píše:
Držím palce, já jsem se státní institucí skončila, sice ušetříte finance, ale pro děti to mnohdy není nic moc. Čest vyjímkám.
Jinak škoda, že DS je tak málo, mě nakonec 2letý i 4letý zůstali doma, takže já už to ve státní nebudu zkoušet a prostě budu platit jak mourovatá, aby byli děti spokojený.

Stoprocentně souhlasím. Platíme drahou soukromou školku, ale dcera je tam spokojená a já taky (dělá velké pokroky). Státní školku máme pod oknem, z terasy tam vidím jako na dlani a slyším každé slovo. A tolik nerespektu, pohrdaní, nelaskavosti, to bych očekávala ve vězení, ne v zařízení pro děti. A to je to školka celkem vyhlášená a rodiče jsou s ní „spokojení“. Děti ráno brečí, ale to se svede na to, že si ještě nezvykly. Já ty učitelky chápu, když je na jednu z nich 20 dětí (a občas i víc), tak to nejde jinak, ale svoje dítě bych tam neposlala, pokud by existovala jakákoliv jiná možnost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat