Dětské herny Pardubice

56
8.7.20 15:18

Detske herny Pardubice

Ahoj, mohl by někdo poradit, zda je v Pce nějaká dětská herna, kavárna? Mám 20 měsíční holčičku a kámoška 1,5 chlapecka. Chtěly bychom někde zajit s dětmi aby se vyřadili ale v Pce jsme toho moc neobjevily mimo balooncafe, které nás moc neoslovilo. Chtěli bychom s dětmi někde zalest, když bude venku hnusně. Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

566
8.7.20 15:33

@KamaKama koukněte na lumparium v Polabinach ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
8.7.20 15:34

Lumparium, Balón Cafe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
8.7.20 15:34

@Mandarines a myslíte, že je to i pro tak malé děti? Štve mě, že pro batolata se vůbec nic nedělá. Všechno je pro větší děti :persevere:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
8.7.20 15:36

A co si představuješ pro batole?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
8.7.20 15:38

@Tojsemja3 houpačku (košíček), trampoliny bezpečné, skluzavky, bazenek s míčky atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
8.7.20 15:45

@KamaKamatak bazének s balonkama a malaklouzajda je v Lumpáriu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
8.7.20 15:45

Mickeyho klubík v Atriu ( bývalý AFI Palác), tam je to určitě pro takové male děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
8.7.20 15:49
@Mondu píše:
Mickeyho klubík v Atriu ( bývalý AFI Palác), tam je to určitě pro takové male děti.

Jo ten je super pro děti, ale není to moc kavárna i když čaj a nějaké základní kafe Ti asi uvaří. Jinak pěkná herna pro malé děti je i nahoře v Grandu, ta je zdarma ale bez občerstvení, max kafe z automatu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
8.7.20 17:18

@KamaKama určitě, jsou tam takové velké pěnové kostky, skluzavka s míčky, pak tam jsou větší skluzavky, tam normálně jsem lezla se synem a klouzala s ním, teď má 2 rocky :wink: jinak normálně si objednáte pití i zákusek:blush: ale většinou za takovýma malýma detma tam furt člověk běhá, tak si s holkama moc nepokecame :rofl: :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama