Dětské oblečení TUP TUP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamuska
Stálice 64 příspěvků 16.04.10 01:05
Dětské oblečení TUP TUP

Ahoj, máte někdo zkušenosti se zbožím této polské značky? Odpovídají velikosti, jaká je kvalita atd…?
A kde mohu zboží této značky sehnat? Díky.

Reakce:
leňula2
Echt Kelišová 9026 příspěvků 16.04.10 08:11

Mám jedny dupačky (tyto http://www.tuptup.cz/…B.13870.04D/), dostala jsem je od kamarádky. Velikost odpovídá, materiál mi přijde kvalitní, po praní se to nesrazilo ani nevytahalo.
Nejspíš to objednávala právě tady http://www.tuptup.cz/.

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 16.04.10 08:14

Vůbec neznám, já miluju Topolino, ale bohužel jsem ho našla zatím jenom na MMB, nevíte někdo, jestli se dá koupit i někde v obchodě (kromě Německa)?

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 16.04.10 08:16

Tak jsem koukla na ty stránky tuptup.cz a poznala jsem v tom 1 naše body :) Zdědili jsme ho už použité, ale je velice příjemné a řekla bych, že velikost odpovídá a ani se nevytahává (standardně).

kamuska
Stálice 64 příspěvků 16.04.10 10:22

My jsme měli jedny dupačky a tepláčky, malá je nosila dost dlouho (sice to nechápu, ale nějak to „rostlo s námi“) a stále bylo oblečení pěkné. Proto jsem se na tuto značku zaměřila. Letos mají opravdu krásnou kolekci, v ruce držím tištěný katalog - fakt pěkné zboží! Podle mě i docela cenově přijatelné, ale to je asi věc názoru. Mám ráda třeba i značku Coccodrillo (nevím, jestli znáte) a ti jsou podstatně dražší. Akorát musíte mrknout přímo na polské stránky, na aktuální katalog (ty odkazy co jste poslaly výše, to už je pasé…). V Česku by maloobchodníci měli tuto značku také prodávat, bohužel jsem dosud na žádného nenarazila. Nejvíce by mi vyhovovalo Brno a okolí.

Ziza
Kecalka 464 příspěvků 16.04.10 13:23

Ahoj, moje dcerky nosí spodní kalhotky od TUP TUP a myslím, že jsou dobré… taky si vzpomínám, že jsme měli asi jedny dupačky a spokojenost… Ziza.

Korál-ka
Nováček 6 příspěvků 01.03.11 12:40
TUP TUP
:palec: :palec: :palec:
rudykvet
Nováček 4 příspěvky 18.03.16 21:14
zavinovacka

Mám a spokojenost!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >